۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱

ایلام| آماده سازی زیرساخت‌های ارتباطی برای پیاده روی اربعین 98 در حال انجام است

ایلام| آماده سازی زیرساخت‌های ارتباطی برای پیاده روی اربعین 98 در حال انجام است
مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان ایلام گفت: آماده سازی زیرساخت های ارتباطی برای پیاده روی اربعین 98 در حال انجام است و زائران اربعین 98 نظر ارتباطی هیچ مشکی نخواهند داشت.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام؛ رضا حسن بیگی ظهر امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه اظهار داشت: آماده سازی زیرساخت های ارتباطی برای پیاده روی اربعین 98 در حال انجام است.

موکب‌های خراسان جنوبی با تمام ظرفیت آماده خدمت به زائران اربعین استبزرگترین ناوگان حمل و نقل مسافری ایران در ایام اربعین 98 در ایلام تردد می‌کندطراحی موکب بزرگ نائب الشهید برای اربعین 98+فیلم

مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان ایلام گفت: در آماده سازی اقدامات ارتباطی مسائل و مشکلات و نواقص و معایب احتمالی  سال گذشته مسیرهای داخل کشور و همچنین مسیر نجف و کربلا در حوزه ارتباطی احصا شده است و تلاش داریم  بتوانیم راه کارهای مناسبی برای آنها در نظر بگیریم.

وی در ادامه ارایه خدمات به زائران را یکی دیگر از برنامه‌های اداره کل ارتباطات زیر ساخت استان ایلام در ایام اربعین98  رابیان کرد و‌گفت : با تولید و تهیه محتوای فرهنگی و مذهبی در طول مسیر حرکت زائران اربعین و ارایه آن به زائران ، این مسیر را به یک مسیر فرهنگی و معنوی برای زائران اربعین حسینی تبدیل می‌کنیم.

مدیریت ابزار فناوری اطلاعات، تجهیز دکل‌های جدید تقویت آنتن دهی موبایل، ICT شهرهای مسیرتردد زائران اربعین حسینی را از دیگر اقدامات اداره کل متبوعه خود عنوان کرد و یادآورشد: زائران اربعین حسینی 98 از نظر ارتباطی در جوانب مختلف و مرتبط هیچ مشکی نخواهند داشت.

مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان ایلام، چهار برابر کردن ظرفیت دیتای شهرستان مهران برای سرعت ارتباطی  زائران اربعین حسینی را یادآور و تصریح کرد:بخشی از این خدمات در رابطه با مقوله ارتباطات رومینگ و ارتباطات بین‌الملل دو کشور بوده که در این راستا، سال گذشته با اتصال فیبرنوری موفق شدیم این ارتباط را بعد ازمدت‌ها به‌طور مستقیم و بدون استفاده از کشور ثالت برقرار کنیم که این مهم در کیفیت ارتباطات تاثیر بسزایی داشته است.

حسن بیگی در ادامه بیان کرد: ارائه خدمات مختلف در حوزه فناوری زیر ساختی تکمیل و تامین و پیش بینی شده است تا زائران اربعین حسینی در این ارتباط دغدغه‌ای نداشته باشند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking