۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹

حضرت علی(ع) سرمایه بزرگ معنوی برای بشریت است

گروه معارف- استاد دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند: «حضرت علی(ع) متعلق به امت اسلامی و سرمایه بزرگ معنوی برای بشریت است».

فاطمه گرکانی، استاد دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با اشاره به جشن‌های دهه امامت و ولایت، اظهار کرد: با توجه به نهضت بیداری اسلامی حساسیت و اهمیت برنامه‌های دهه ولایت و امامت در سال‌جاری مضاعف شده است.
وی با اشاره به نقش رسانه و آمادگی رسانه‌ای برای پوشش مناسب برنامه‌های عید غدیر، افزود: تقویت و جهت‌دهی به فعالیت‌ نهادهای مردمی در دهه امامت و ولایت از اولویت‌های رسانه باشد.
استاد دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه بر پوشش برنامه‌های محوری مساجد تأکید کرد و گفت: درخشندگی و اثربخشی همچنین کیفیت و کمیت برنامه‌های این دهه بسیار مهم و تأثیرگذار است.
گرکانی تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا برنامه‌های این ایام متنوع و درخور شأن این ایام برگزار شود.
وی افزود: برنامه‌ریزی ویژه برنامه‌های این ایام به‌گونه‌ای باشد تا مراسم دهه امامت و ولایت از گستردگی بیشتری در سطح استان برخوردار باشد.
استاد دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه با تأکید بر تشریح محتوایی خطبه غدیر اظهار کرد: امام علی(ع) تنها متعلق به تشیع نیست و رهبر معظم انقلاب فرمودند: « حضرت علی(ع) متعلق به امت اسلامی و سرمایه بزرگ معنوی برای بشریت است».
گرکانی به بافت مذهبی استان اشاره کرد و افزود: باید از این ایام به عنوان سرمایه معنوی به‌منظور حفظ و تقویت وحدت اسلامی بیشترین بهره را ببریم.
انتهای پیام

منبع : خبرگزاری قرآن
website tracking