۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۵

چهارمحال وبختیاری| مدیر توانمند در مواقع بحرانی برنامه دارد

چهارمحال وبختیاری| مدیر توانمند در مواقع بحرانی برنامه دارد
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در انتخابات پیش‌رو باید تمامی احتمالات بحرانی در نظر گرفته شود، گفت: مدیر توانمند مدیری است که برای مواقع بحران برنامه داشته باشد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، اقبال عباسی صبح امروز در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان با اشاره به لزوم دریافت پیشنهادات و نظرات‌ دستگاه‌های اجرایی برای تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل استان، اظهارداشت: این طرح برای شفافیت بهتر باید دوباره ارائه شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ایجاد ابهام و ناامیدی عامل هرج و مرج می‌شود، افزود: بنابر پیش‌بینی‌های گذشته مردم ایران از ضریب ایستادگی بالایی برخوردار هستند.

وی با اشاره به اینکه ترامپ فکر می‌کرد با یک تهدید کار ایران تمام است، اضافه کرد: رئیس جمهور آمریکا پیش بینی مقابله جمهوری اسلامی در مقابل تهدید نظامی را نکرده بود.

عباسی با بیان اینکه اخیرا مطرح شدن برخی مسائل باعث از بین رفتن انگیزه‌ها شده است، ادامه داد: افزایش ناهنجاری‌های اجتماعی مانند تهمت، دروغ، خیانت در شغل و فساد در خانواده در پی این اقدامات است.

رئیس ستاد انتخابات کشور: وزارت کشور آمادگی برگزاری انتخابات الکترونیکی در 140 حوزه انتخاباتی را داردرایزنی انتخاباتی رئیس اجرایی دولت افغانستان با اعضای تیم «صلح و اعتدال»گفتگو با پرویز امینی درباره انتخابات 98| عبور از جناح‌های سیاسی؛ رقابت‌ ایده‌های حکمرانی

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم اجرای اقدامات پدافند غیرعامل در شهرستان‌های استان از نظر بهداشتی، امنیتی، اقتصادی و عمرانی، اضافه کرد: به عنوان مثال آب مصرفی 500 هزار خانوار استان به صورت صقلی از کوهرنگ تامین می‌شود اما برای امور بهداشتی این آب چه اقداماتی انجام شده است.

وی با بیان اینکه در حوزه انتخابات پیش‌رو باید تمامی احتمالات بحرانی در نظر گرفته شود، ادامه داد: مدیر توانمند مدیری است که برای مواقع بحران برنامه داشته باشد.

عباسی گفت: باید بررسی شود که در مسئولیت‌ها خصوصا فرمانداران چه برنامه‌ای برای مواقع بحران وجود دارد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking