۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۶

پیری عجیب و باورنکردنی صورت دختر ۱۰ ساله کامبوجی! +فیلم

عارضه نادر ژنتیکی، دختر ۱۰ ساله کامبوجی را شبیه به یک زن ۶۰ ساله کرده است.

پیری عجیب و باورنکردنی صورت دختر ۱۰ ساله کامبوجی! + فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، چین و چروک و پوست شل صورت کودک کامبوجی موجب شده است او شبیه به یک پیرزن به نظر برسد. این در حالی است که «بو باک چینگ» تنها ۱۰ سال دارد. بو هم‌قد برادر ۱۱ ساله و سایر هم سن و سال هایش است. بو که در روستایی در اطراف پنوم پن، پایتخت کامبوج زندگی می‌کند تاکنون برای درمان به هیچ پزشکی مراجعه نکرده است.

اطرافیان و راهبان محلی طبق یک اصل بنیادین در آئین بودیسم بر این عقیده‌اند که این دختر بر اثر یک کارمای بد که حاصل زندگی گذشته او بود به این حالت دچار شده است. ویدئویی که منتشر شده است بو را در کنار یک راهب در داخل معبد محلی نشان می‌دهد. در این ویدئو راهب و بو در حال صحبت با یکدیگر هستند. راهب از این دختر می‌پرسد آیا دوست دارد با انجام جراحی زیبا شود و در ادامه و با پاسخ مثبت بو، او ادامه می‌دهد که این دختر در حالی شبیه به یک زن ۶۰ ساله است که تنها ۱۰ سال دارد. بو همچنین در این ویدئو درباره مورد تمسخر قرار گرفتن توسط کودکان هم سن و سال خود با این راهب صحبت می‌کند.

گفتنی است؛ پیری زودرس این دختر بر اثر لیپودیستروفی پیش رونده یا کوتیس لاکسا، نوعی عارضه نادر ژنتیکی است. در این بیماری سن کودک به خاطر داشتن پوستی شل و بزرگ، بیشتر از آن چه که است نشان داده می‌شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking