۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۶

طرح حمایتی کمیته امداد از مددجویان

مدیر کل کمیته امداد استان از تفاهم نامه مشترک دولت و کمیته امداد جهت احداث ۵ هزار واحد مسکونی خبر داد.

سلم آبادی مدیر کل کمیته امداد استان در جهت اجرای فعالیت‌های مربوط به حوزه مسکن و ساختمان در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ،گفت: بابت احداث و خرید مسکن شهری با تعداد ۷۶ مورد مبلغ بیش از ۳۹۰ میلیون تومان تخصیص داده شده است.

او افزود: ۲ هزارو ۱۸۰ مورد تعمیر و بازسازی مسکن با بیش از ۶۲۰ میلیون اعتبار برای مددجویان استان در دست ساخت است.

سلم آبادی با اشاره به بهسازی ۹۵ مسکن روستایی با بیش از ۳۲۰ میلیون اعتبارگفت: بهسازی سرویس‌های بهداشتی مددجویان با اعتبار بیش از ۴۰۰ میلیون و تعداد ۱۴۰ مورد در دست اقدام است.

مدیر کل کمیته امداد استان افزود: امسال جمع کل اعتبار دولتی جهت حمایت از مددجویان استان ۱۳۸ میلیارد و ۳۵۱ میلیون ریال است.

او تصریح کرد: خدمت رسانی به مددجویان در شهرستان‌های بیرجند، فردوس، نهبندان، سربیشه، درمیان و قاین بیشترین فراوانی را دارد.

سلم آبادی ادامه داد: در این طرح اولویت باخانواده‌های ایتام و بی سرپرست، شرایط جسمی سرپرست و اعضای خانواده، تعداد فرزندان در حال تحصیل، سابقه حمایتی در امداد و وضعیت مسکن خانواده است.

مدیر کل کمیته امداد استان با اشاره به میزان وام پرداختی جهت احداث مسکن گفت: در سرفصل خرید و احداث مسکن شهری ۳۰ میلیون و در سرفصل احداث مسکن روستایی ۲۵ میلیون اعتبار در نظر گرفته شده است.

او افزود: برای احداث ۵ هزار واحد مسکونی محرومین (طبق تفاهم نامه مدیریت و برنامه ریزی و کمیته امداد) ۱۵۰ میلیون قابل پرداخت است.

انتهای پیام / ط ا

خانه دار شدن مددجویان هدف اصلی کمیته امداد
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking