۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۶

بسته اخبار حوادث امروز ۲۳ مردادماه ۹۸

انهدام یک باند سرقت سیم برق در گلوگاه

مهم‌ترین حوادث امروز ۲۳ مردادماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، مهم‌ترین حوادث امروز چهارشنبه ۲۳ مردادماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید. انهدام یک باند سرقت سیم برق در گلوگاه سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق و مخابرات از شبکه‌های توزیع شهری و فشار قوی دراین شهرستان، موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرارگرفت.

او افزود: با بررسی همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی موفق به شناسایی اعضای یک باند سرقت سیم و کابل برق در این شهرستان شدند.

سرهنگ عنایتی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی متهمان که با تشکیل باندی ۳ نفره در این شهرستان فعالیت می‌کردند در عملیاتی ضربتی دستگیر و تاکنون به ۱۸ فقره سرقت شامل، سیم و کابل برق و مخابرات از شبکه‌های توزیع شهری و فشار قوی در این شهرستان اعتراف کردند.

او از کشف ۵۰۰ کیلو سیم برق، ۱۳۰ متر سیم مخابرات و تجهیزات فنی شرکت‌های برق و مخابرات به ارزش تقریبی ۶ میلیارد ریال از مخفیگاه متهمان خبر داد و افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده با صدور حکم قضائی روانه زندان شدند.
منبع : باشگاه خبرنگاران
website tracking