۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳

خوزستان| آئین بزرگداشت جانباز دفاع مقدس در ملاثانی برگزار می‌شود

خوزستان| آئین بزرگداشت جانباز دفاع مقدس در ملاثانی برگزار می‌شود
آئین بزرگداشت نخستین سالگرد عروج رزمنده هشت سال دفاع مقدس جانباز والامقام ناصر عامری در شهر ملاثانی شهرستان باوی برگزار می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، آئین بزرگداشت جانباز هشت سال دفاع مقدس ناصر عامری با حضور اقشار مختلف مردم، دوستان، آشنایان و بستگان در شهر ملاثانی شهرستان باوی استان خوزستان برگزار می‌شود.

این برنامه روز پنجشنبه 24 مردادماه از ساعت 19 برگزار می‌شود که جمعی از رزمندگان اسلام، جانبازان، ایثارگران، بسیجیان و همرزمان و دوستان این جانباز سرافراز در آن حضور می‌یابند.

آئین بزرگداشت رزمنده هشت سال دفاع مقدس جانباز والامقام ناصر عامری به مناسبت نخستین سالروز عروج این دلیرمرد خوزستانی برگزار می‌شود که جمعی از خانواده معظم شهدای استان خوزستان و شهرستان باوی نیز در آن شرکت می‌کنند.

این آئین معنوی همزمان با دهه ولایت و در آستانه عید غدیرخم در کنار مزار جانباز والامقام ناصر عامری از رزمندگان استان خوزستان واقع در آرامستان کوی ابوذر (ندافیه) شهر ملاثانی برگزار می‌شود که حاضران یاد و خاطره این رزمنده دوران حماسه و ایثار را گرامی می‌دارند.

خوزستان| جانباز شیمیایی آبادانی به همرزمان شهیدش پیوستخوزستان| سالگرد شهید «الهایی» در ملاثانی برگزار می‌شودمسئولان حج و زیارت قسم خوردند تکلیف پیکر شهید نازقلیچی را مشخص کنند

رزمنده دلیر ناصر عامری از جانبازان سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس است که در دوران جوانی مدال جانبازی را به گردن آویخت.

این دلیرمرد خوزستانی پس از تحمل چند دهه درد و رنج مجروحیت سرانجام در مردادماه سال 1397 آسمانی شد و همرزمان شهیدش پیوست.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking