۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۱

معاون هماهنگ‌کننده ناجا: توجه به مسائل فرهنگی و معیشتی پرسنل از موضوعات اصلی در ناجا است

معاون هماهنگ‌کننده ناجا: توجه به مسائل فرهنگی و معیشتی پرسنل از موضوعات اصلی در ناجا است
معاون هماهنگ‌کننده ناجا گفت: توجه به مسائل فرهنگی و معیشتی پرسنل از موضوعات اصلی در نیروی انتظامی به شمار می‌رود اما با توجه به اینکه در حال حاضر امکانات موجود جوابگوی این امر نیست می‌توان گفت به مرور امکان تأمین و تقویت بسیاری از مسائل وجود دارد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، سردار محمدعلی نوری نژاد ظهر امروز در حاشیه افتتاح ساختمان پلیس آگاهی استان در زاهدان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموریت آگاهی در ارتباط با احقاق حقوق افرادی که به آن‌ها ظلم شده  و به نوعی مالباخته محسوب می‌شوند است این افراد باید برای پیگیری حق خود به آگاهی مراجعه کنند.

معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه آگاهی باید به لحاظ علمی یک مجموعه توانمند با تجهیزات و فناوری نوین باشد که در کشف علمی به مالباختگان کمک کند گفت: درمجموع محیط اداری،  ساختمانی و کار یکی از موضوعات اصلی است که به بهتر انجام شدن ماموریت و ارتقاء توان و انگیزه خدمتی در بین پرسنل کمک می‌کند.

وی تصریح کرد: افتتاح ساختمان پلیس آگاهی امکان دسترسی آسان برای مردم شهرستان زاهدان را فراهم کرده همچنین این مکان به لحاظ موقعیت اداری، کاری و تخصصی محل مناسبی است که امیدواریم این امر کمک کند تا پرسنل توانمندی شان را افزایش داده و با قدرت بیشتری به مردم کمک کنند.

ایلام| پرسنل ناجا با روحیه انقلابی امنیت و انتظام اربعین امسال را برقرار می‌کنندچرا مردم سرمایه پلیس هستند/ روحیه ایثارگری پرسنل ناجا ضامن امنیت عمومیموافقت با پرداخت وام 450 میلیونی خرید مسکن به پرسنل ناجا

وی با اشاره به افتتاح مجموعه ورزشی و استخر غدیر استان خاطرنشان کرد: این استخر با زحمات و پیگیری‌های زیادی ایجاد شده است و با توجه به خدمتی که همکاران انتظامی در استان سیستان و بلوچستان و شهرستان زاهدان انجام می‌دهند امیدواریم استفاده از این مجموعه بتواند بخشی از دغدغه و خستگی کاری را برای آن‌ها کاهش دهد.

نوری نژاد افزود: مسلماً توجه به مسائل فرهنگی و معیشتی یکی از موضوعات اصلی در نیروی انتظامی است هر چند مقرراتی که نیروی انتظامی دارد جوابگوی کامل برای این امر نیست اما  بالاخره آرام آرام امکان تأمین و تقویت وجود دارد.

معاون هماهنگ کننده ناجا اضافه کرد: افتتاح مجموعه ورزشی  در زاهدان امکان بسیار مناسبی است که علاوه بر کارکنان نیروی انتظامی مردم محله نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking