۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۹

گزارش یک جشن| وقتی سلبریتی‌ها به حاشیه شهرهای خراسان شمالی رفتند + فیلم

گزارش یک جشن| وقتی سلبریتی‌ها به حاشیه شهرهای خراسان شمالی رفتند + فیلم
به همت ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و با همکاری سازمان فرهنگی هنری اوج، مجموعه فرهنگی سفیر آفتاب به مدت یک هفته در نقاط مختلف استان خراسان شمالی با تاکید بر مناطق حاشیه‌ای به اجرای برنامه‌های شاد و متنوع پرداختند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد٬ جشن سفیر آفتاب بر خلاف رویه‌های معمول در برنامه‌ریزی جشن‌ها٬ توسط جمعی از جوانان انقلابی و مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در خراسان شمالی و با کمک سازمان رسانه‌ای اوج٬ در مناطق محروم استان روی صحنه رفت.

کاروان «سفیر آفتاب» در منطقه محروم جوادیه بجنورد+ تصاویرجشن بزرگ سفیر آفتاب هر شب در مناطق حاشیه‌ای و محروم خراسان‌شمالی برگزار می‌شودویژه برنامه‌های کاروان «سفیر آفتاب» در استان قزوین تشریح شد

در این جشن مردمی و متنوع گروه‌های مختلف به اجرای برنامه پرداختند و با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری سطح کشور خاطرات شیرین دوران دفاع در جمع مردم حواشی شهر در شهرهای مختلف خراسان شمالی بازگو شد.

مدیر اجرایی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با تاکید بر این که مخاطبان ویژه این برنامه خانواده‌ها بودند٬ خاطرنشان‌کرد: مهمانان ویژه کشوری نظیر ماشاالله شاهمرادی طنزپرداز و بازیگر دفاع مقدس و بودند و خواننده مذهبی کشور در این برنامه اجرا کرد.

وی تاکید کرد: برنامه محوری سفیران آفتاب معرفی و تقدیر از قهرمانان محله اعم از خانواده‌های شهدا، ورزشکاران، الگوهای موفق در محله و همچنین کارآفرینان بود.

نظریان گفت: عوامل اجرایی برنامه سفیر آفتاب در محلات نیز افراد فعال فرهنگی محلات بودند. همچنین اهدای جهیزیه توسط بنیاد اجتماعی برکت احسان نیز از دیگر برنامه‌های سفیران آفتاب است.

در ادامه گزارش ویدئویی از یک شب اجرای این جشن در منطق محروم جوادیه بجنورد را می‌بینید.

کلیدواژه ها :هنری
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking