۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸

امام جمعه مریوان:

مسئولان باید نسبت به جوانان جهادگر و انقلابی اعتماد و باور داشته باشند

ماموستا شیرزادی با بیان اینکه مسؤولان باید نسبت به جوانان جهادگر و انقلابی که بی‌ریا و بی‌توقع آمده‌اند، آستین‌های همت را بالا زده‌اند، اعتماد و باور داشته باشند خاطر نشان کرد: مسئولان در عرصه خدمتگذاری خود به مردم همانند این جوانان مدیریت و عزم جهادی و انقلابی داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا مصطفی شیرزادی امام جمعه شهرستان مریوان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی،  اظهار کرد: در طول تاریخ و عمر بابرکت انقلاب اسلامی بسیج نیرویی فعال بوده است که هم نقش نسبی و هم نقش ایجابی را ایفا کرده است.

 


وی گفت: در نقش سلبی ، بسیج در دوران دفاع مقدس 8 سال بدون هیچ توقع و چشمداشتی از دین، مذهب، آیین و سرزمین خود دفاع کردند  و بعد از جنگ هم  در نقش ایجابی  همواره خدمت به روستاها را سرلوحه ی خود قرار دادند و مردم از این حرکت راضی بوده و هستند.

 


وی افزود: گروه‌های جهادی بدون هیچ گونه منفعت مالی اقدام به خدمت رسانی در شهرهای مختلف و نقاط محروم کشور می‌کنند و نقش چشمگیری در بهبود وضعیت زندگی ساکنان محروم شهرها و روستاها دارند.

 


ماموستا شیرزادی با بیان اینکه مسؤولان باید  نسبت به جوانان جهادگر و انقلابی که بی‌ریا و بی‌توقع آمده‌اند، آستین‌های همت را بالا زده‌اند، اعتماد و باور داشته باشند خاطر نشان کرد: مسئولان در عرصه خدمتگذاری خود به مردم همانند این جوانان مدیریت و عزم جهادی و انقلابی داشته باشند.

 


به گفته ی امام جمعه شهرستان مریوان، گروهای جهادی از بدنه خود مردم هستند و بدون داشتن هیچ هدف سیاسی و کار بی منت در حال یاری و خدمت به مردم  هستند و در واقع تقویت امید به زندگی و ایجاد انگیزه برای حضور در جوامع روستایی و مناطق محروم، موفقیت در رفع ریشه بسیاری از محرومیت‌ها به‌ویژه فقر فرهنگی، ترویج روحیه نشاط و کار، ایجاد باور در اهالی این مناطق نسبت به توانایی‌های بومی برای حل مسائل و مشکلات و رفع فقر مادی از چهره مناطق محروم از اقدامات و اهداف گروهای جهادی بسیج است.

 


منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking