۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳

با برگزاری آئین اختتامیه یازدهمین جشنواره ملی دیجیتال؛

نرم افزار تلفن‌همراه " قلم سرخ" از قزوین رتبه اول کشور را به خود اختصاص داد

نرم افزار تلفن همراه "قلم سرخ" که توسط مرکز فضای مجازی بسیج استان قزوین طراحی شده است توانست در یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال کشور در موضوع انقلاب اسلامی و مقاومت رتبه نخست و نشان سرآمد را به خود اختصاص دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ آئین اختتامیه یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال به عنوان مهمترین آوردگاه در حوزه محتوای دیجیتال درکشور، روز گذشته با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی و جمعی از مدیران کشوری در تالار وحدت تهران برگزار شد.

این جشنواره با سابقه برگزاری 10ساله، نقش بسزایی در معرفی آثار محصولات، موسسات برتر و جریان سازی تولید محتوا در کشور دارد.

 

یازدهمین دوره جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال در هفت بخش موضوعی، حکمرانی و مدیریت درفضای مجازی، امید و نشاط اجتماعی، خانواده و فرهنگ زندگی، مسجد و مناسک دینی، اقوام و فرهنگ ملی و محلی، انقلاب اسلامی و مقاومت کسب وکارهای نوپا، پذیرای یک هزار و ۵۰۱ اثر در قالب‌های مختلف رسانه‌های دیجیتال شامل پایگاه‌های اینترنتی، نرم افزارهای تلفن همراه، بازی‌های رایانه ای، نرم افزارهای رسانه ای، شبکه‌های اجتماعی، هنرهای دیجیتال و ایده بود.

گفتنی است؛ نرم افزار موبایلی "قلم سرخ" که جرو تولیدات مرکز فضای مجازی بسیج استان قزوین است در این جشنواره موفق به کسب رتبه برتر و دریافت تندیس و نشان سرآمد در حوزه تولیدات انقلاب اسلامی و مقاومت شد.

مرتضی امیری درباره طراحی این نرم افزار به خبرنگار صبح قزوین گفت: به مناسبت برگزاری کنگره شهدای استان قزوین که طی 5اجلاسیه از 20 تا 24 آبان ماه سال گذشته برگزار شد، نرم افزار تلفن همراه بانک جامع اطلاعات شهدای قزوین طراحی شد. 

 

وی افزود: این نرم افزار شامل بانک جامع اطلاعات و تصاویر شهدای استان قزوین، اطلاع‌رسانی آخرین اخبار و وقایع حوزه ایثار و شهادت، زیارت مجازی گلزار شهدای قزوین به صورت 360 درجه، موقعیت یابی نزدیکترین مزار شهید به مکان کاربران، جستجوی شهدا براساس مولفه‌های دلخواه و تفال به وصیت نامه شهدای استان قزوین است. 

مسئول ممرکز فضای مجازی بسیج استان قزوین اذعان کرد: این نرم افزار در آخرین روز اجلاسیه مصادف با روز پنج شنبه 24 آبان ماه سال 97 در کنگره ملی سه هزار شهید استان قزوین رونمایی شد.

امیری عنوان کرد: علاقه‌مندان برای دریافت این دریافت این نرم افزار می‌توانند از لینک http://qalamesorkh.ir/app/ آن را دانلود و در گوشی همراه خود نصب کنند.

منبع : دانا

اخبار مرتبط

website tracking