۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲

1200 طرح عمرانی محرومیت زدایی سپاه در آذربایجان غربی به بهره برداری رسید

1200 طرح عمرانی محرومیت زدایی سپاه در آذربایجان غربی به بهره برداری رسید
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) از افتتاح و بهره برداری 1200 طرح عمرانی محرومیت زایی در شهرستانهای مختلف آذربایجان غربی خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، سردار محمد تقی اوصانلو امروز در مراسم افتتاح و کلنگ‌زنی تعدادی از طرح‌های عمرانی محرومیت‌زدایی سپاه در استان آذربایجان غربی که با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و با همراهی تعدادی از مسئولین و فرماندهان سپاه انجام شد اظهار داشت: محرومیت زدایی یکی از مولفه‌های مهم در توسعه و تثبیت امنیت مردمی در اقصی نقاط کشور است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همین راستافعالیت‌های گسترده‌ای را از سالها پیش آغاز کرده است.

وی تصریح کرد: قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) در عمل به همین سیاست‌ها اقدامات جهادی متعددی در شمال غرب کشور آغاز کرده و به انجام رسانده و این پروسه همچنان ادامه دارد و در حقیقت امروز رویکرد سپاه در عرصه سازندگی نهضت خدمات‌رسانی مردمی است.

اوصانلو گفت: فعالیت‌های قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) به دلیل هم‌مرزی با سه کشور خارجی ترکیه، عراق و جمهوری آذربایجان بسیار گسترده و تاثیرگذار است و برنامه‌های محرومیت‌زدایی که توسط سپاه در حال انجام است طیف وسیعی از مرزنشنان را در بر می‌گیرد.

وی تصریح کرد: قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) با درک صحیح از ماموریت‌های محوله و ابلاغیه‌ها نقش موثری در حوزه‌های سخت، نیمه‌سخت و نرم داشته و علاوه بر ایفای نقش در جبهه‌های سازندگی و فرهنگی در حفظ و تأمین امنیت منطقه و کشور نیز نقش آفرین بوده و شهدای زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

بازدید سرلشکر سلامی ازیگان‌های سپاه در آذربایجان غربیفرمانده سپاه قدس گیلان: «سپاه» دشمن را در نبرد سایبری به عقب رانده استمناطق محروم شرق مازندران توسط سپاه بازسازی می‌شود

اوصانلو اظهار داشت:  امروز سه هزار و 200 طرح عمرانی افتتاح و یک هزار و 250 طرح ساخت خانه مسکونی برای نیازمندان استان کلنگ‌زنی می‌شود و علاوه بر آن کار اهدا 500 سری جهیزیه و دو هزار و 700 طرح عمرانی به همراه اجرای 120 طرح توسط قرارگاه آبادانی در 200 دهستان نیز توسط قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) در حال انجام است.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا گفت: آغاز احداث یک هزار واحد مسکن مددجویی با همکاری بهزیستی در مرداد ماه، راه‌اندازی کاروان‌های سلامت در مناطق محروم، اجرای و حمایت از 850 طرح اقتصاد مقاومتی زودبازده از دیگر اقدامات قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) در استان آذربایجان غربی است.

در این مراسم محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی و حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه نیز طی سخنانی از تلاش‌های سپاه در اجرای طرح‌های محرومیت زدایی در اقصی نقاط استان تقدیر کرده و بر اهمیت ادامه این مسیر تاکید کردند.

منبع : تسنیم
website tracking