۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰

امام جمعه تفرش:

سخنان رهبر انقلاب مسئولیت فعالان اردوهای جهادی را بیشتر می کند/ اردوهای جهادی فرصتی برای خدمت رسانی به مناطق محروم

امام جمعه تفرش، فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص اردوهای جهادی را نشان از اهمیت و حساسیت اردوها دانست و گفت: سخنان رهبری دقت نظر و مسئولیت فعالان این اردوها را بیشتر می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام هادی میرزایی امام جمعه تفرش در گفتگو با دیار آفتاب؛ فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص اردوهای جهادی را نشان از اهمیت و حساسیت اردوها دانست و گفت: سخنان رهبری دقت نظر و مسئولیت فعالان این اردوها را بیشتر می کند.

میرزایی، رفع مشکلات مردم مناطق محروم و عمران و آبادانی در روستاها را از فواید اردوهای جهادی دانست و اظهار کرد: در این اردوها مشکلات مردم به مسئولان مربوطه برای رفع آن انتقال داده می شود. ایجاد روحیه و تداوم امید در روستاها از فواید این اردوهاست.

وی در رابطه با اهمیت اردوهای جهادی افزود: همنشینی با فقرا و درک بهتر نیازمندی های آنان خاستگاه دینی ماست که در اردوهای جهادی مورد توجه است.

امام جمعه تفرش ادامه داد: سخنان رهبر معظم انقلاب ایجاد انگیزه برای فعالان این عرصه است، که فرمودند: «شما با عمل خودتان مردم را به ایمان، اسلام و به دین دعوت می کنید، شما اگر درس قرآن را در آن ندهید، خود حضور یک جوان مؤمن و متدین در مجموعه روستایی در بین جوانان و مردم مظهر مجسم آیه قرآنی است.»

میرزایی تأکید کرد: همه بایستی دست به دست هم دهند و با تلاش و همت برای رفع مشکلات مردم در مناطق محروم تلاش کنند.

امام جمعه تفرش ترویج اردوهای جهادی و آشنایی مردم و مسئولان با این اردوها را مهم دانست و خاطر نشان کرد: رسانه ها در این زمینه نقش مهمی دارند.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking