۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶

هشدار هواشناسی؛ خطر وقوع سیل در تکاب/ از تردد در مسیل هاو بستر رودخانه‌ها خودداری شود

هشدار هواشناسی؛ خطر وقوع سیل در تکاب/ از تردد در مسیل هاو بستر رودخانه‌ها خودداری شود
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی از خطر وقوع سیل در تکاب خبر داده و گفت: مردم از تردد و اسکان در کنار رودخانه‌ها و سیل‌ها خودداری کنند.
- اخبار استانها -

مهدی صابری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم  در ارومیه، با هشدار به مردم تکاب درباره بارشهای رگباری اظهار داشت: با توجه به احتمال وقوع بارش‌های پراکنده رگباری طی امروز و فردا و با توجه به ماهیت بارش‌های رگباری امکان وقوع سیل در تکاب وجود دارد لذا مردم از تردد و اسکان در کنار رودخانه‌ها و سیل‌ها خودداری کرده و هشدارها را جدی بگیرند.

وی با اشاره به بارندگی در دیگر مناطق آذربایجان غربی افزود: طی امروز بعدازظهر بارش‌های پراکنده در برخی مناطق استان پیش‌بینی می‌شود ولی از شدت این بارش‌ها از فردا کاهش خواهد یافت و این موج بارشی از روز جمعه از استان خارج می‌شود.

اخطاریه هواشناسی؛ وقوع طوفان گرد و خاک در 4 استانهشدار مدیرکل هواشناسی به شالیکاران گیلانیهشدارهای هواشناسی به کشاورزان تا آخر هفته

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی با اشاره به تغییرات دمایی در استان بیان کرد: دیروز حداکثر دمای ارومیه 30 درجه و حداقل دما 15 درجه بوده و از فردا روز پنجشنبه دما استان روندی افزایشی خواهد داشت.

صابری با اشاره به گرم‌ترین و سردترین شهر استان گفت: گرم‌ترین شهر استان با 34 درجه بالای صفر پلدشت و سردترین شهر با 13 درجه چالدران بوده است.

منبع : تسنیم
website tracking