۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸

رئیس سازمان بسیج مستضعفان در ساری:

از ۱۳ نقطه راهبردی دنیا ۲ نقطه مربوط به ایران است

رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: از ۱۳ نقطه راهبردی دنیا دو نقطه در اختیار ایران است.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور در مجمع عالی بسیج مازندران در سالن اجتماعات غدیر سپاه کربلا ، تسلط جغرافیایی،  وجود جوانان نخبه و مردم پرتلاش را از جمله ظرفیت های جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد و گفت: از ۱۳ نقطه راهبردی که در جهان وجود دارد دو نقطه تنگه هرمز و جزایر سه گانه متعلق به ایران است.
او با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران اکنون به شمال خلیج فارس کاملا مسلط است، افزود: یک روح ایرانی و اسلامی در میان مردم وجود دارد که باعث می‌شود مردم به عنوان ید واحده در برابر دشمنان عمل کنند.
سردار غلامرضا سلیمانی گفت: پاییندی به ارزش‌های انقلاب و توجه به ویژگی های حکومت دینی از جمله مولفه‌هایی هستندکه سبب شده است ایران به این جایگاه والا در منطقه رسیده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور ادامه داد :هر جایی که ایران در مسیر انقلاب و ارزش‌های آن حرکت کرد به موفقیت رسیدیم و هرجا که از این اصول کوتاهی کردیم با مشکل مواجه شدیم.   او با اشاره به اینکه محرومیت زدایی جزو اولویت‌های سپاه خواهد بود افزود:در دهه فجر پارسال بیش از ۴۰ هزار پروژه در سطح کشور برنامه ریزی شد که با تلاش نیرو‌های زحمتکش سپاه، بسیج، دستگاه‌های اجرایی، مردم و خیرین به سرانجام رسید که به طور نمونه در ماه گذشته ۴۵۰۰ پروژه به بهره برداری رسید و در اختیار مردم قرار گرفت.   خبر در حال تکمیل شدن ...
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking