۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۹

رئیس ستاد انتخابات کشور: وزارت کشور آمادگی برگزاری انتخابات الکترونیکی در 140 حوزه انتخاباتی را دارد

رئیس ستاد انتخابات کشور: وزارت کشور آمادگی برگزاری انتخابات الکترونیکی در 140 حوزه انتخاباتی را دارد
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: در این دوره از انتخابات مجلس انتظار داریم 140 شهر به حوزه تبدیل شوند و معنای آن این است که علاوه بر فرآیند احراز هویت، مراحل اخذ رای و شمارش آرا نیز به صورت الکترونیکی انجام شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد٬ جمال عرف با حضور در جمع خبرنگاران خراسان‌شمالی با بیان برخی از آمادگی‌ها برای انتخابات سال جاری٬ اظهار داشت: تعرفه‌های یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی طراحی و به تایید شورای نگهبان رسید و در حال حاضر وارد مرحله چاپ شده است.

معاون وزیر کشور در بجنورد:اجازه ورود پول‌های مجهول را به عرصه انتخابات نمی‌‌دهیمکدخدایی : تعرفه های رأی گیری انتخابات مجلس تایید شد/ درباره وزارت گردشگری به متن مصوبه توجه کردیمامام جمعه کرج: برخی داوطلبان ‌برای تغییر باور مردم وارد انتخابات می‌شوند / برخی روزنامه‌ها ‌آلبوم عکس ‌شده‌اند

وی با بیان اینکه در انتخابات گذشته مجلس شورای اسلامی در 140 شهر صندوق‌های انتخابات به صورت الکترونیکی بود٬ افزود: در این دوره انتظار داریم این 140 شهر به حوزه تبدیل شوند و معنای آن این است که علاوه بر فرآیند احراز هویت، مراحل اخذ رای و شمارش آرا نیز به صورت الکترونیکی انجام شود. در این راستا رایزنی‌های لازم با شورای نگهبان انجام شده است.

رئیس ستاد انتخابات کشور با اظهار این مطلب که باید در جانمایی صندوق‌ها تجدید نظر صورت بگیرد٬ خاطرنشان کرد: در دوره گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی بیش از 50 هزار صندوق رای داشتیم که با توجه به شرایط موجود، یقیناً درصدی افزایش خواهیم داشت٬ اما باید در جانمایی صندوق‌های‌رای تجدید نظر اساسی صورت بگیرد که در این راستا دوره‌های آموزشی و جانمایی صندوق‌های رای به زودی برگزار می‌شود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking