۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۱

شورای اطلاع رسانی در چهارمحال و بختیاری تشکیل شد

شورای اطلاع رسانی در چهارمحال و بختیاری تشکیل شد
شورای اطلاع رسانی چهارمحال و بختیاری با رویکرد جدید اطلاع رسانی دقیق و دسترسی آزاد مردم به اطلاعات در این استان آغاز به کار کرد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، جعفر مردانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری، از آغاز به کار شورای اطلاع رسانی این استان با رویکرد جدید اطلاع رسانی دقیق و دسترسی آزاد مردم به اطلاعات خبر داد.

او افزود: پیش از این، دبیری شورای اطلاع رسانی استان بر عهده روابط عمومی و امور بین الملل استانداری بود که در ساختار جدید، این دبیری به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان واگذار شده است.

مردانی اطلاع رسانی دقیق از دستاورد‌ها و فعالیت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خنثی کننده توطئه دشمنان بیان و اضافه کرد: دشمن از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای به دنبال سیاه نمایی و دروغ پراکنی علیه نظام است که در این زمینه، دستگاه‌های اجرایی باید اطلاع رسانی دقیق و به موقع را در دستور کار داشته باشند.

جواد کارگران مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و دبیر شورای اطلاع رسانی هم گفت: در این شورا چهار کمیته سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و زیربنایی فعالیت دارد که هر کمیته به صورت تخصصی در این شورا فعالیت خواهند داشت.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking