۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۱

اداره کل آموزش و پرورش هزینه‌های پزشکی پسر بچه رودباری پرداخت می‌کند

اداره کل آموزش و پرورش هزینه‌های پزشکی پسر بچه رودباری پرداخت می‌کند
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان از پرداخت تمام هزینه‌های پزشکی پسر بچه رودباری تا سلامتی کامل او خبر داد.

اداره کل آموزش و پرورش هزینه‌های پزشکی پسر بچه رودباری پرداخت می‌کندبه گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، نادر جهان آرای، مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: تا سلامتی کامل دانش آموز روباری که از معلم کتک خورده است، از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

او با با اشاره به اینکه هیچ معلمی حق تنبیه بدنی و لفظی دانش آموزان را ندارد و در هر صورت محکوم خواهد شد، افزود: ۲۵ اسفند ماه پارسال در یکی از مدارس ابتدایی شهر رستم آباد رودبار معلمی در ساعت زنگ ورزش یکی از دانش آموزان پسر پایه ششم را با لگد زد که این امر باعث شکستکی خفیف در ناحیه پا او شد و طبق اعلام پزشکان متخصص و پزشکی قانونی ۲ ماه طول درمان دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه اگر چه اخیرا در فضای مجازی منتشر شد که این دانش آموز فلج شده است، اما پزشکی قانونی این مساله را تایید نمی‌کند، اظهار داشت: به زودی بررسی‌های بیشتر در این زمینه انجام می‌شود.

جهان آرای اعلام کرد: اداره کل آموزش و پرورش گیلان تا سلامتی کامل این پسر بچه رودباری تمام هزینه‌های پزشکی او را پرداخت می‌کند و تاکنون نیز بخش از آن ر ابه خانواده اش پرداخت کرده است.

او تصریح کرد: با توجه به اینکه این حادثه ناگوار در روز‌های پایانی سال گذشته اتفاق افتاده بود آموزش و پرورش برای جلوگیری از افت تحصیلی دانش آموز ۱۲ جلسه معلم خصوصی به منزلش فرستاد تا عقب ماندگی‌های تحصیلی اش جبران شود که همین امر باعث شد تا در امتحانات نهایی قبول شود.

کلیدواژه ها :سلامتی
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking