۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۱

فرمانده کل سپاه پاسداران:

آذربایجان غربی مقر شکست آرزوهای ۴۰ ساله دشمنان این مرز و بوم است

آذربایجان غربی مقر شکست آرزوهای ۴۰ ساله دشمنان این مرز و بوم است
فرمانده کل سپاه گفت: آذربایجان غربی سرزمین تشییع جنازه سیاست قدرت‌های بزرگ و به گورستان سپردن سناریوهای بیگانگانی است که به تخریب نظام امنیت ملی کشور اندیشیده‌اند. آذربایجان غربی مقر شکست آرزوهای ۴۰ ساله دشمنان این مرز و بوم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز،  سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران امروز در مراسم افتتاحیه ۳۲۰۰ پروژه عمرانی و ۱۲۵۰ پروژه محرومیت زدایی اظهار داشت: آذربایجان غربی خطه رزمندگی و جان نثاری مردان غیوری است که در دوران انقلاب اسلامی موجب ماندگاری انقلاب اسلامی شدند.

وی افزود: دیروز در بازدید از مرزهای منطقه شاهد تغییرات دلنواز، چشم نواز، حیرت انگیز و باصلابت بودیم که چگونه فرزندان انقلابی این ملت سینه ستبر کوه‌ها را شکافته‌اند و جاده‌ها را عبور داده اند تا راس قله‌های دست نایافتنی برسند. تسخیر و تسلیم قله‌ها توسط نیروهای مومن و رزمندگان اسلام باعث ایجاد امنیت پایدار، استقلال و عمت و امنیت سرزمین و شکوه تمدن محفوظ بماند.

سرلشکر سلامی گفت: من به سهم خودم دست رزمندگان غیور و فداکار که با روحیه امیدبخش ایستاده‌اند و تنها پیامشان این بود که «سلام ما را به رهبر برسانید و بگویید تا آخر ایستاده ایم» را می‌بوسم. ایستادگی در برابر دشمنانی که در تلاش برای نفوذ به درون ملت هستند رمز عزت و عظمت رزمندگان این منطقه است.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: اینجا سرزمین تشییع جنازه سیاست قدرت‌های بزرگ و به گورستان سپردن سناریوهای بیگانگانی است که به تخریب نظام امنیت ملی کشور اندیشیده‌اند. آذربایجان غربی مقر شکست آرزوهای ۴۰ ساله دشمنان این مرز و بوم است.

در حال تکمیل

منبع : دانا
website tracking