۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۹

کار اصلی پیشگیری از جرم بر دوش رسانه هاست

کار اصلی پیشگیری از جرم بر دوش رسانه هاست
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به نقش مهم و تاثیر گذار رسانه ها در صحنه‌های مختلف جامعه گفت: در زمینه پیشگیری ازجرم کاراصلی برعهده رسانه هاست.

کار اصلی پیشگیری از جرم بر دوش رسانه هاستبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان در جمع اصحاب رسانه گفت:با تلاش فرماندهان و نیرو‌های خدوم پلیس امنیت استان قابل قبول است.

او افزود: باتوجه به گسترش و توسعه فناوری و شبکه‌های مجازی درحوزه امنیت، در هرکدام از مقوله‌ها امنیت شکل تازه‌ای به خود گرفته و کاررا پیچیده کرده است که کار رسانه بسیاز تاثیر گذار و ارزشمند خواهد بود.

او بیان کرد:رسانه‌ها نقش‌های متعددی را در صحنه‌های مختلف ایفا می‌کنند و با شناخت آسیب‌های اجتماعی و گزارش آن در سطح جامعه ناهنجاری‌ها را هشدار دهند.

ناظری تصریح کرد: رسانه‌ها با حضور به موقع، قلم توانمند، شفاف سازی و اطلاع رسانی به موقع نقش مهمی در اطلاع رسانی ناهنجازی‌ها در جامعه دارد.

فرمانده انتظامی استان کرمان در ادامه اظهار داشت: درحال حاضر حمله دشمن به کانون خانواده هااست و ترویج و نهادینه کردن روحیه قانون گرایی و پیشگیری از جرم و آسیب‌های اجتماعی به عهده رسانه هاست تا بتوانتد مسءول سازی کنند تمام سازمان‌هایی که در این امر دخیل هستند.

خبر در حال تکمیل...

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking