۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷

دستگاه‌های اجرایی آمادگی لازم جهت ارائه خدمات مناسب به زوار اربعین را دارند

دستگاه‌های اجرایی آمادگی لازم جهت ارائه خدمات مناسب به زوار اربعین را دارند
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت:امیدواریم امسال شاهد بازگشایی مرزخسروی برای تردد زوار اربعین باشیم و این خواسته مردم تحقق پیدا کند.

دستگاه‌های اجرایی آمادگی لازم جهت ارائه خدمات مناسب به زوار اربعین را دارند به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  مهردادسالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: امیدواریم امسال شاهد بازگشایی مرزخسروی برای تردد زوار اربعین باشیم و این خواسته مردم تحقق پیدا کند.

او با اشاره به افزایش تردد زائران از استان کرمانشاه به بیش از یک میلیون نفر گفت:با توجه به احتمال حذف ویزا پیش بینی می‌شود بیش از ۴میلیون نفر در اربعین امسال حضور پیدا کنند که بیش از یک میلیون نفر از آن‌ها از استان ما تردد خواهند داشت.

سالاری افزود:در همین راستا باید خدمات لازم به زائرین ارائه شود و دستگاه‌های اجرایی آمادگی لازم برای ارائه خدمات به زائرین را دارند.

معاون استاندار افزود:باید نقاط توقف زوار مشخص و امکانات خدماتی لازم در نظر گرفته شود.

او گفت:قرار نیست اربعین را دولتی مدیریت کنیم ما باید زیر ساخت شبکه ریلی، هوایی و جاده‌ای را تکمیل کنیم همچنین فضای لازم جهت پارکینگ خودرو‌ها فراهم کنیم در کنار این‌ها خدمات به زوار توسط مردم به خوبی انجام خواهد شد.

سالاری افزود:باید با تمام توان از این فرصت در راستای توسعه گردشگری استان خصوصا گردشگری مذهبی و معرفی استان بر هموطنان بهره برداری کنیم.

معاون استاندار تاکید داشت:پلیس راهور، راهنمایی و رانندگی و راهداری با محوریت شورای ترافیک جهت کنترل ترافیک برنامه ریزی لازم در نظر بگیرند. همچنین وضعیت ایمنی راه‌ها با نصب دوربین کنترل ترافیک، علائم راهنمای مسیر وکنترل ترافیک در کمیسیون ایمنی راه‌ها مورد بررسی قرار بگیرد.

انتهای  پیام/ز

 

پیش بینی حضور بیش از ۴میلیون نفر در اربعین امسال 
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking