۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۸

مسئول هیات دوچرخه سواری شهرستان رابر:

70 رکاب زن جاده کوهستانی رابر را طی کردند

70 رکاب زن جاده کوهستانی رابر را طی کردند
مسئول هیات دوچرخه سواری شهرستان رابر گفت : جام قهرمانی دوچرخه سواری شهید احسان شعبانی در در رابر با شرکت 70 دوچرخه سوار برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از راه آرمان؛ داوود سلیمانی مسئول هیئت دوچرخه سواری شهرستان رابر گفت: این دوره از مسابقات در ماده کوهستان برگزار شد و حدود 70 رکاب زن از سراسر استان در ۴ رده سنی مسافت ۲۲کیلومتر از جاده‌های کوهستانی را پیمودند.

داوود سلیمانی افزود: در رده‌های سنی زیر 12-14سال محمدی ازسرچشمه، در رده سنی 15تا 20سال پوریا صادقی از رابر، در رده سنی 20تا 40 سال مهدی میری از رابر، و در رده سنی 40تا50 سال داوود سلیمانی از رابر، رده سنی 50تا60 سال حسین زمانی از رفسنجان و گروه سنی 60 به بالا حسین نویدی از رفسنجان مقام‌های اول را کسب کردند.

سلیمانی گفت: مهدی میری و داوود سلیمانی از رابر و محمد تیموری از کرمان سه نفر برتر کل گروه‌ها بودند.

وی ضمن قدردانی از مسئولان و ورزشکارانی که در این دوره از مسابقات حضور داشتند یادآور شد: شهرستان رابر به دلیل شرایط خاص آب و هوایی و همچنین سطح ارتفاع زیاد از دریا، مکان مناسبی برای انجام همه رشته‌های ورزشی است و خوشبختانه دوچرخه سواری به همت مسئولان هیئت استان و شهرستان در رابر از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

سلیمانی در پایان با تشکر از خانواده شهید شعبانی که افتخار نامگذاری این جام را به نام آن شهید والامقام نصیب ورزش شهرستان کردند، خاطر نشان کرد: جام دوچرخه سواری شهید احسان شعبانی در سال های آتی به نحو مطلوب تر برگزار شود.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking