۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۸

نماینده ولی فقیه در لرستان مطرح کرد

بسیج سازندگی اساسی‌ترین دستاورد انقلاب/ اردوهای جهادی حرکتی عظیم برای محرومیت‌زدایی

بسیج سازندگی اساسی‌ترین دستاورد انقلاب/ اردوهای جهادی حرکتی عظیم برای محرومیت‌زدایی
نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: بسیج سازندگی ضمن فعالیت در عرصه اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی، درهدایت و پشتیبانی از حرکت عظیم اردوهای جهادی در مناطق روستایی و محروم نقش آفرین بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت‌الله سید احمد میرعمادی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک در رابطه با نقش مهم جهادگران بسیجی در پیشرفت و ترقی کشور اظهار داشت: باتوجه به اینکه به دنبال تمدن سازی و معرفی انقلاب اسلامی به عنوان یک الگوی کارآمد در دنیا هستیم تلاش خالصانه گروه‌های جهادی بسیج می‌تواند در آینده درخشان و کارآمدی نظام اسلامی تأثیرگذار باشد.
 

وی افزود: اگر همت تلاشگران جهادی بسیج نبود گرفتاری‌های سیل تا مدت‌ها باقی می‌ماند؛ امروز بعد از گذشت پنج ماه از سیل شاهد خدمت‌رسانی بسیجیان در مناطق سیل‌زده هستیم.


نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشاره به خدمات ارزشمند 40 سال بسیج تصریح کرد: بسیج سازندگی اساسی‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی بوده چراکه بسیج خود مولود انقلاب اسلامی است و این نهاد به مثابه وزارت جهاد سازندگی سابق در عرصه‌های محرومیت‌زدایی در کشور نقش آفرینی کرده است.
 

وی خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی با خدمات خالصانه و شایسته در عرصه‌های گوناگون در جهت محرومیت‌زدایی و ساخت ویرانی‌های حاصل از جنگ نقشی اساسی داشته و کارهای ارزشمندی انجام داده است.
 

میرعمادی گفت: بسیج سازندگی ضمن فعالیت در عرصه اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی، در هدایت و پشتیبانی از حرکت عظیم اردوهای جهادی در مناطق روستایی و محروم نقش آفرین بوده است.

کلیدواژه ها :لرستان
منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking