۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۱

سرقت در طلا فروشی شهرستان ایوان/کلاهبردار ۱۵۰۰ میلیارد ریالی در ایلام

سرقت در طلا فروشی شهرستان ایوان/کلاهبردار ۱۵۰۰ میلیارد ریالی در ایلام
مهم ترین حوادث امروز بیست و سوم مردادماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

سرقت در طلا فروشی شهرستان ایوان/کلاهبردار ۱۵۰۰ میلیارد ریالی در ایلامبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ; مهم ترین حوادث امروزبیست وسوم مردادماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

سرهنگ سعید عالی پورفرمانده انتظامی ایلام گفت : در پی اعلام خبری مبنی بر سرقت از یک واحد طلافروش، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام اقدامات تخصصی و پلیسی سارق را که زنی جوان بود شناسایی کردند.

عالی پور تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی، متهم را در یک عملیات غافلگیرانه در یکی از شهرهای مرکزی دستگیر کردند.

او ادامه داد: متهم در تحقیقات انجام شده به سرقت ۷ عدد النگو از طلافروشی اعتراف کرد و برابر اعلام نظر کارشناسان ارزش ریالی این اموال ۱۵۰ میلیون ریال است.

فرمانده انتظامی ایلام با بیان اینکه متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شد از کسبه به ویژه صنف طلافروشان خواست: با رعایت نکات ایمنی و هشدارهای پلیسی فرصت را به سارقان و افراد فرصت طلب ندهند.

کلاهبردار ۱۵۰۰ میلیارد ریالی در ایلام دستگیر شد

سردار نورعلی یاری فرمانده انتظامی استان گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان و مردم شهرستان ایلام مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم به بهانه سرمایه گذاری و کاربازرگانی با اقدامات متقلبانه و ترفند وعده سود خوب از آنان کلاهبرداری کرده که موضوع فوق بصورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

او افزود: پلیس با پایش های تخصصی و بررسی های میدانی و انجام شگردهای خاص اطلاعاتی محل اختفاء این متهم متواری را پیدا کردند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی متهم ر ا در مخفیگاهش دستگیر کردند ،تصریح کرد: این متهم حرفه ای در تحقیقات تخصصی پلیس به کلاهبرداری خود به مبلغ یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال از تعداد ۵۵ نفر از شهروندان اعتراف کرد.

یاری ادامه داد: بنابراین کلاهبردار یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریالی با ۵۵ نفر شاکی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

 او با اشاره به اینکه متهم با معرفی به مرجع قضائی از آنجا روانه زندان مرکزی ایلام شده است،به شهروندان توصیه کرد: به وعده های دروغین کلاهبرداران باور نکنند و پلیس را در برخورد با سود جویان این عرصه با اعلام به موقع اخبار همراهی کنند.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking