۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۷

نقش مهم خبرنگاران در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب

نقش مهم خبرنگاران در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به تأکید رهبر معظم بر نقش مهم خبرنگاران در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب خواستار رعایت اخلاق حرفه‌ای شد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، سردار محمد عبدالله‌پور  فرمانده سپاه قدس گیلان در بزرگداشت روز خبرنگار که در سالن نمایندگی، ولی فقیه سپاه قدس گیلان برگزار شد با اشاره به آغاز دومین دوره عمر چهل ساله انقلاب اسلامی ایران، گفت: انقلاب ایران حرکتی عظیم، عجیب و افسانه‌ای توسط مردم است.
او با بیان اینکه آینده بشریت به بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم گره خورده است، افزود: بیانیه گام دوم انقلاب تشکیل دهنده تمدن و زمینه ساز ظهور حضرت حجت (عج) و حاصل بصیرت، وحدت و رهبری در انقلاب اسلامی است.

عبدالله پور با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر هفت محور در بیانیه گام دوم انقلاب، تصریح کرد: ایران در بخش تولید علم از زمان طاغوت دچار عقب افتادگی شده است که باید این خلأ پر شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان بر ضرورت رعایت اخلاق مداری تأکید و تصریح کرد: پیشرفت یک جانبه علم بدون وجود اخلاقیات فایده‌ای ندارد و حاصل پیشرفت بدون معنویت و اخلاق، جنایت مدعیان دموکراسی است.

وضعیت در مبارزه با فساد به دلیل ساختار غلط قابل قبول نیست

سردار عبدالله پور با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب به نقش خبرنگاران در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در جامعه، گفت: در راه مبارزه با فساد بدلیل ساختار نامناسب نمره قابل قبولی نداریم مسئولان همچنان برای حل مشکلات اقتصادی و بهبود معیشت مردم اقدام مناسبی انجام نداده‌اند.

فرمانده سپاه قدس گیلان حفظ استقلال و آزادی کشور، عزت ملی و مرزبندی با دشمنان و ترویج سبک زندگی اسلامی و ایرانی را از جمله موارد مورد تأکید رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و افزود: آموزش و مراقبت از نیرو‌های سپاه شامل سربازان، سپاهیان، عملکرد قابل توجه سپاه قدس در حوزه امنیت و مسئله دفاعی کشور از جمله ماموریت‌های سپاه قدس گیلان است.

تاسیس گردان‌های سایبری در گیلان

او با بیان اینکه فضای مجازی باید توسط نیرو‌های انقلابی اداره شود، گفت: تاسیس گردان‌های سایبری در هر شهر و اشراف کامل اطلاعاتی بر تمام جریانات ضد انقلابی بویژه مبارزه با فساد در بدنه‌های دولتی از جمله اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه سوء تدبیر مسئولان عامل مهم مشکلات معیشتی است، ادامه داد: ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی برای محرومان در استان گیلان و همچنین ساخت و بازسازی ۵۰۰ واحد مسکونی در منطقه سیل زده گمیشان گلستان توسط سپاه قدس بخشی از فعالیت این نهاد است که ۳۵ واحد مسکونی تا هفته دولت تحویل داده خواهد شد.

او با تاکید بر اینکه خودکفایی در قلمرو غذایی یکی از وظایف سپاه پاسداران بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب است، اظهار کرد: آبادانی سه دهستان در شهرستان‌های رودبار، املش، تالش، اجرای طرح همگام با کشاورز، به خودکفایی رسیدن در دانه‌های روغنی و ایجاد امنیت غذایی از جمله این اقدامات است.

سردار عبدالله پور با اشاره به قاچاق و با بیان اینکه خوشبختانه ایران از نظر اقتصادی ضعف ندارد، گفت: اگر مافیای قاچاق در بخش‌های مختلف که ریشه اکثریت آن‌ها تسهیلات بانکی است وجود نداشته باشد طی دو سال در بسیاری از حوزه‌ها می‌توانیم به خودکفایی برسیم.

کلیدواژه ها :رهبر سپاه قدس
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking