۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۱

صحنه‌ای که موجب حیرت مسافران در فرودگاه شد +فیلم

مسافرانی که در یک روز بارانی در فرودگاه لوتن لندن حضور داشتند با صحنه‌ای عجیب مواجه شدند.

صحنه ای که موجب حیرت مسافران در فرودگاه شد! + فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مسافرانی که در یک روز بارانی در فرودگاه لوتن لندن حضور داشتند با صحنه‌ای عجیب مواجه شدند. ریزش آب باران از سقف سالن فرودگاه موجب حیرت مسافران شد. بنا به گزارش یورونیوز بارش باران شدید به همراه وزش باد در بیرون از فرودگاه موجب ریزش آب باران در محل‌های مختلفی از سقف سالن فرودگاه شد. در این حادثه که در روز جمعه ۹ آگوست رخ داد نفوذ آب باران از سقف سالن فرودگاه موجب شد قسمتی از کف سالن فرودگاه از آب پوشیده شود.

ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است ریزش آب باران از سقف سالن فرودگاه را نشان می‌دهد. در این ویدئو تعدادی از مسافران که با تعجب در حال تماشای این صحنه هستند دیده می‌شوند. همچنین این ویدئو عده‌ای از مسافران را که با دیدن این صحنه با تلفن‌های همراه خود در حال تهیه عکس از آن هستند نشان می‌دهد. انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی از جمله توئیتر با واکشن کاربران همراه بود و برخی کاربران با درج کامنت‌هایی حیرت خود از وقوع این حادثه در یک فرودگاه مدرن در پایتخت انگلیس را ابراز کردند.

نفوذ آب باران از سقف به داخل سالن فرودگاه که به مدت ۱۵ دقیقه ادامه داشت موجب خیس شدن برخی از مسافران و همچنین تاخیر برخی پرواز‌های این فرودگاه بزرگ در انگلیس شد. به دنبال این حادثه مسئولان فرودگاه لوتن با انتشار یک توئیت از ایجاد تاخیر در برخی از پرواز‌های مسافران این فرودگاه پوزش خواستند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking