۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۳

شجاعت ستودنی زوج سالخورده در مواجهه با سارقان مسلح +فیلم

دو سارق مسلح که با تصور یک سرقت آسان وارد خانه یک زوج سالخورده شده بودند هرگز فکر نمی‌کردند با واکنش شجاعانه آنها مجبور به فرار شوند.

شجاعت ستودنی زوج سالخورده در مواجهه با سارقان مسلح! + فیلم//چهارشنبه صبحبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سارقان مسلحی که به تصور سرقتی آسان وارد خانه یک زوج هندوستانی شده بودند هرگز فکر نمی‌کردند با شجاعت کم‌نظیر آنها غافلگیر شوند. در این حادثه که یکشنبه هفته گذشته رخ داد، آنها پس از ورود به منزل مسکونی این زوج در منطقه «کالیانی پورام»  به دلیل واکنش شجاعانه زوج سالخورده مجبور به فرار شدند.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده و تبدیل به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی شده است چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو «شانموگاول» ۷۰ ساله در حالی که روی صندلی در ایوان خانه نشسته است دیده می‌شود. در این لحظه دو سارق که مسلح به داس بودند از حیاط پشتی وارد خانه می‌شوند. در حالی که همسر این مرد داخل خانه حضور داشت ناگهان یکی از سارقان که نقاب بر سر کشیده بود از پشت به او نزدیک شد و با انداختن یک تکه پارچه به گردن این مرد تلاش کرد او را خفه کند. پس از لحظاتی کشمکش و ایجاد سروصدا، همسر این مرد نیز از خانه خارج  و با سارقان درگیر شد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود با وجود آنکه سارقان، مسلح به سلاح سرد بودند، اما این زوج تنها با استفاده از صندلی‌های پلاستیکی موفق به غلبه بر آن‌ها و در ادامه فراری دادن آن‌ها می‌شوند. این ویدئو نشان می‌دهد که این زوج با کوبیدن پیاپی صندلی‌های پلاستیکی بر سر و صورت سارقان موفق می‌شوند آن‌ها را ناکام کنند.

گفتنی است؛ پلیس محلی هند با حضور در خانه این زوج و دریافت اطلاعات اولیه، جست‌وجو‌های خود را برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز کرده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking