۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۳

120 میلیارد تومان برای تکمیل راه‌های در دست اجرای استان بوشهر مصوب شد

120 میلیارد تومان برای تکمیل راه‌های در دست اجرای استان بوشهر مصوب شد
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به تصویب 120 میلیارد تومان برای تکمیل طرح‌های راهسازی نیمه تمام گفت: از این اعتبار 80 میلیارد تومان آن برای تسریع در اجرای بزرگراه بوشهر - دیر تخصیص یافته است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مهرداد ستوده ظهر امروز در بررسی روند طرح‌های راهسازی استان بوشهر با بیان اینکه طرح‌های مهم راهسازی در استان در حال اجراء است اظهار داشت: محدودیت اعتباری، خللی در روند اجرای طرح‌های عمرانی به ویژه راهسازی استان بوشهر ایجاد نکرده است.

وی، با بیان اینکه بیش از 200 پروژه عمرانی در استان بوشهر در حال اجراء است افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده بخشی از این پروژه‌ها هفته دولت و بخشی هم در دهه مبارک فجر تکمیل و افتتاح می‌شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر یکی از دغدغه‌های مدیر ارشد استان را تکمیل جاده ساحلی تنگستان به دیر دانست و تاکید کرد: متاسفانه در این جاده شاهد حوادث ناگوار رانندگی و جان باختن عده‌ای هموطنان هستیم که تکمیل طرح بزرگراهی و تعریض جاده ساحلی یاد شده در اولویت برنامه‌ها است.

ستوده با بیان اینکه بزرگراه دیر به تنگستان با همکاری اعتبارات وزارت نفت و راه و شهرسازی اجرایی شده است خاطر نشان کرد: بخشی از این پروژه تکمیل و بخشی هم نیمه تمام است که روند اجرایی قطعات این پروژه تسریع یافته است.

وی از تصویب 120 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح‌های راهسازی استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: از 120 میلیارد تومان تکمیل طرح‌های راهسازی نیمه تمام 80 میلیارد تومان آن برای تسریع در اجرای بزرگراه بوشهر - دیر تخصیص یافته است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر، بزرگراه دیر به تنگستان را مقصد گردشگری توریسم بوشهر 2022 دانست و تاکید کرد: ایمن سازی محور ساحلی دیر به تنگستان و تکمیل بزرگراه این محور مواصلاتی در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد.

ستوده با اشاره به اعتبارت مصوب سفر رئیس جمهور تصریح کرد: در این سفر 2053 میلیارد تومان اعتبار مصوب شد که برای اجرای پروژه در مدت 2 سال ابلاغ می‌شود.

90 میلیارد تومان امسال برای اجرای خط ریلی بوشهر تخصیص یافت400 میلیارد تومان برای اجرای راه‌آهن بوشهر تخصیص یافت33 میلیارد تومان پروژه راهسازی استان بوشهر افتتاح می‌شود

وی، افزود: 80 میلیارد تومان از این اعتبار برای طرح راهسازی و بزرگراه دیر به تنگستان مصوب شده است که نقش مهمی در تسریع تکمیل این پروژه دارد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking