۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۵

165 واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه معرفی شد

165 واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه معرفی شد
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه گفت: در یک‌ماه اخیر پرونده 165 واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی کهگیلویه ارسال شده که از این تعداد، 90 پرونده مختومه و آرای آنها صادر شده است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دهدشت، علمدار بازرگان عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نوسانات بازار ارز و افزایش نرخ تورم حاصل از تحریم‌ها از مهم‌ترین علل گرانی‌های موجود در سطح بازار شهرستان‌های کهگیلویه، چرام و لنده است.

وی افزود: باتوجه به مصوبات کمیسیون نظارت در شهرستان‌های کهگیلویه، چرام و لنده، اداره تعزیرات حکومتی با همکاری ادارات متولی از جمله اداره صمت، اتاق اصناف، شبکه بهداشت ‌و ‌درمان و دامپزشکی گشت‌های مشترکی در هر سه شهرستان انجام می‌دهد و میزان بازرسی‌ها از صنوف بیشتر شده است.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه با اشاره به میزان رضایت‌مندی مردم و ایجاد تعادل در سطح بازار، گفت: برای رسیدن به سطح پایدار و ایجاد تعادل در بازار و نیز افزایش رضایت‌مندی مردم، گشت‌های مشترک و رسیدگی به تخلفات اصناف روزانه حتی در نوبت عصر نیز انجام می‌شود.

بازرگان تصریح کرد: وظیفه بازرسی از صنوف در هر شهرستان به‌عهده اداره صمت و اتاق اصناف بوده و رسیدگی به تخلفات، صدور حکم و مرجع اعمال قانون از وظایف تعزیرات حکومتی است.

628 واحد نانوایی متخلف در مازندران شناسایی شدتازه‌ترین اطلاعات از بازار متشکل ارزی/ معاملات آزمایشی آغاز شد؛ نقره‌داغ صرافی‌های متخلفتوقیف یک لنج متخلف با 4 میلیارد ریال کالای قاچاق در پارسیان

وی بیان کرد: در یک ‌ماه اخیر پرونده 165 واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی کهگیلویه ارسال شده که از این میزان، تعداد 90 پرونده مختومه و آرای آنها صادر شده است.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه عنوان کرد: متخلفین واحدهای صنفی در صورت تخلف بار اول به میزان یک تا دو برابر جریمه نقدی، بار دوم به میزان دو تا چهار برابر جریمه نقدی و بار سوم تا 6 برابر جریمه نقدی به‌علاوه نصب پلاکارد بر سر در مغازه به مدت دو هفته محکوم می‌شوند.

بازرگان از برخورد جدی با متخلفان واحدهای صنفی خبر داد و گفت: واحدهای صنفی در اعمال قیمت اجناس خود دقت کنند که در صورت مشاهده هرگونه تخلفی به‌صورت جدی برخورد می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان گرامی در صورت مشاهده تخلف صنفی، گزارشات خود را به سامانه ستاد خبری 124 و 135 گزارشات ارائه دهند.

کلیدواژه ها :صنفی
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking