۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۹

ورودی‌ شهرهای کهگیلویه کسل‌کننده است

ورودی‌ شهرهای کهگیلویه کسل‌کننده است
فرماندار کهگیلویه با اشاره به اینکه ورودی‌ شهرهای بسیار کسل‌کننده است، ابراز کرد: دست رسانه‌ها را بوسه می‌زنم تا بتوانیم با کمک هم تنگناهای موجود در شهرستان را تغییر دهیم.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دهدشت، علیرضا اتابک عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه از رسانه‌ها خواست در مسیر توسعه شهرستان کهگیلویه همگام و همراه مسئولان باشند و اظهار داشت: شهرستان کهگیلویه در این برهه به یک تحول عظیم نیاز دارد و اولین اقدام، تغییر نگاهی است که به این شهرستان وجود دارد.

فرماندار شهرستان کهگیلویه افزود: سزاوار این نیست که همیشه از محرومیت کهگیلویه و مردمش سخن بگوییم و برچسب محرومیت را به کهگیلویه بچسبانیم.

اتابک با تاکید بر اینکه باید از سیاه‌نمایی در حق شهرستان کهگیلویه بپرهیزیم، گفت: خبرنگاران در خط مقدم مبارزه با این نگاه هستند.

وی با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های کهگیلویه، عنوان کرد: شهرستان کهگیلویه دارای توانمندی‌های زیادی از جمله اکوسیستم گرمایشی، شهر ‌قدیم بلادشاپور و جاذبه‌های گردشگری فراوانی است که با بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها می‌توان در این شهرستان یک تحول بزرگ ایجاد کرد.

کهگیلویه و بویراحمد| رسانه‌ها به رقابت‌های ناصحیح دامن نزنندصندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی کهگیلویه تأسیس می‌شودوضعیت ناوگان راهداری کهگیلویه و بویراحمد تاسف بار است

فرماندار کهگیلویه تاکید کرد: انتشار یک خبر و یا نقد غیرکارساز رسالت خبرنگار نیست بلکه خبرنگار باید در این شهرستان یک بیداری معنوی ایجاد کرده و تولید خبر و محتوا کند.

اتابک با بیان اینکه تا زمانی که کهگیلویه بر روی ریل توسعه قرار نگیرد اخبار منتشر شده در این شهرستان اخبار مرده و تاریک هستند، گفت: در شهرستان کهگیلویه به دنبال ایجاد تحول و تغییر هستیم.

وی تاکید کرد: آب پایدار و آبرسانی به دشت‌های کهگیلویه باید وارد مدار شود و راه‌های ارتباطی باید در تراز راه‌های کشوری قرار بگیرد.

فرماندار کهگیلویه با اشاره به اینکه ورودی‌هان شهری بسیار کسل‌کننده است، ابراز کرد: دست رسانه‌ها را بوسه می‌زنم تا بتوانیم با کمک هم تنگناهای موجود در شهرستان را تغییر دهیم.

اتابک افزود: باید بتوانیم مدیران‌کل استان را به شهرستان بیاوریم و کاری کنیم که در این شهرستان بمانند و تغییرات ایجاد کنند.

وی به نقش خبرنگاران در ساماندهی و پیشرفت پروژه‌ها اشاره کرد و گفت: هرجایی که خبرنگاران مشاهده کردند برخی پروژه‌ها بی‌هدف و بی‌انگیزه هستند، آن را گزارش کنند تا پروژه را تعطیل کنیم، باید دغدغه مردم را داشته باشیم و وقت آنها را بیهوده تلف نکنیم.

فرماندار کهگیلویه عنوان کرد: خدمات دولت باید به خوبی در این شهرستان دیده شده و گفته شوند و این از وظایف خبرنگاران و اصحاب‌رسانه شهرستان است.

اتابک ابراز کرد: از اصحاب رسانه و قلم در کهگیلویه انتظار دارم سبب تغییر نگاه به شهرستان شده و محرومیت‌ها را از شهرستان دور کرده و سبب امیدواری مردم شوند.

وی گفت: چنانچه مشکلات موجود را تغییر دهیم به طور یقین مردم در این شهرستان ماندگار شده و مهاجرت از این شهرستان به پایین‌ترین سطح خود می‌رسد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking