۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۷

سپاه پاسداران هویت انقلاب را تضمین کرده است

سپاه پاسداران هویت انقلاب را تضمین کرده است
گروه سیاسی - نماینده ولی فقیه در خراسان‌شمالی با اشاره به اینکه سپاه در این چند دهه افزون بر موفقیت‌های نظامی، در سایر عرصه‌های خدماتی و عمرانی هم منشأ خیر و برکت فراوانی بوده است، افزود: درواقع سپاه پاسداران هویت انقلاب را تضمین کرده است.

سپاه پاسداران هویت انقلاب را تضمین کرده است

به گزارش ایکنا از خراسان‌شمالی، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در استان امروز ، ۲۲ مرداد ماه در آیین تودیع و معارفه فرمانده جدید سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان‌شمالی، با اشاره به مراحل انقلاب اظهار کرد: انقلاب سه مرحله داشت و اکنون در مرحله سوم هستیم به‌نحوی‌که مرحله اول امام همت‌ها را برانگیخت زیرا بلندهمتی اساس انقلاب ما بود که این همت‌ها کارهای بزرگی رقم زد و حکومت اسلامی تأسیس شد.

وی ادامه داد: مرحله دوم هویت‌سازی بود که انقلاب هویت جدید ایرانی اسلامی و عزتمند به مردم داد که این مرحله بسیار محتوایی و مهم بود و وابستگی، خفقان و ذلت رفت و آزادی و استقلال و عزت آمد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌شمالی در تشریح سومین مرحله انقلاب گفت: سومین مرحله انقلاب هیبت انقلاب اسلامی ماست که اکنون در این دوران هستیم و معنایش این است که نام ایران هرچند پیش از انقلاب نامی حقیر بود اما امروز وقتی نام ایران را مردم دنیا می‌شنوند یک کشور پرقدرت به ذهنشان می‌رسد که می‌تواند در هر نقطه‌ای قدرت‌نمایی کند.

وی افزود: این هیبت قدرت، مقاومت را فراگیر کرده و اکنون مسیر جهان تغییر کرده است و مستکبران عالم به‌زانو درآمده زیرا هر تصمیمی که گرفتند که ما را نابود کنند اما مردم ایستادند.

امام‌جمعه بجنورد به نقش سپاه در این سه مرحله انقلاب اشاره کرد و گفت: در این سه مرحله نقش سپاه پاسداران روشن و واضح است زیرا این نهاد همزاد و همراه انقلاب است و همت‌های بلند سپاه توان نظامی را به‌جایی رساند که مدرن‌ترین پهپاد آمریکا سقوط می‌کند.

وی ادامه داد: سپاه هویت انقلاب را تضمین کرده و این نهاد صرفاً نظامی نیست و در بعد عمرانی و خدمت‌رسانی کارهای بزرگی کرده و گاهی سپاه به داد دولت می‌رسید و کارهای بزرگ انجام می‌داد.

گفتنی است، در این مراسم سرهنگ ابوالقاسم چمن به‌عنوان فرمانده جدید سپاه خراسان‌شمالی معرفی شد.

انتهای پیام

 

منبع : خبرگزاری قرآن
website tracking