۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۹

تکمیل بیمارستان361 تختخوابی ایلام نیازمند اعتبار 90 میلیارد تومانی است

تکمیل بیمارستان361 تختخوابی ایلام نیازمند اعتبار 90 میلیارد تومانی است
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام، گفت: بیمارستان361 تختخوابی ایلام جهت تکمیل‌نیازمند اعتبار 90 میلیارد تومانی است.
- اخبار استانها -

محمد کریمیان در گفت و‌گو با خبرنگار تسنیم در ایلام، اظهار داشت: بیمارستان 361 تختخوابی ایلام، با پیشرفت فیزیکی 70 درصدی جهت تکمیل ساخت نیازمند 90 میلیارد تومان اعتبار است.

بیمارستان جانبازان یاسوج پزشک و آمبولانس نداردتهران| نوزاد ربوده شده از بیمارستان تأمین اجتماعی شهرستان شهریار تحویل خانواده شدهمدان| خانه‌های سازمانی پشت بیمارستان بوعلی قابلیت فروش ندارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: با پیگیری‌های انجام شده قول مساعد جهت تامین 60 میلیارد تومان آن اخذ شده است.

وی در ارتباط به زمان بهره برداری از این بیمارستان بیان داشت: در صورت تامین اعتبار مورد نظر احتمال بهره وری از بیمارستان 361 تختخوابی ایلام، برایر برنامه زمانبندی آن متصور اما نمی‌توان زمان دقیق برای تکمیل ساخت تعیین کرد.

کریمیان با اشاره به نیاز استان ایلام به این بیمارستان یادآور شد: در صورت تکمیل و ساخت بیمارستان 361 تختخوابی بسیاری از مشکلات درمانی بیماران ایلامی برآورده و از اعزام بیماران به استان‌های دیگر جهت تکمیل زنجیره درمان جلوگیری می‌شود.

وی عدم اعزام بیماران به استان‌های همجوار را در وضعیت فعلی ناممکن دانست و گفت: تکمیل زنجیره درمان برای بیماران ضروری است و به جهت نبود برخی امکانات در استان ایلام این امر چاره دیگری ندارد.

تسنیم؛ بیمارستان 361 تختخوابی ایلام در 10 طبقه و در زمینی به مساحت 6.5 هکتار و با زیربنای 33 هزار مترمربع در حال ساخت است که در سال 1390 کُلنگ زنی شده است.

منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking