۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۹

کارگروه تخصصی رسانه‌های استان خوزستان تشکیل می‌شود

کارگروه تخصصی رسانه‌های استان خوزستان تشکیل می‌شود
مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان خوزستان ادامه داد: کارگروه تخصصی رسانه‌ها و نشریه‌های خوزستان باهدف هم‌افزایی و مطالبه‌گری مشکلات استان و پرونده‌های ویژه اجتماعی مختلف به میزبانی صدا وسیما تشکیل می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، مسلم رحیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان خوزستان در بازدید از خبرگزاری تسنیم خوزستان در جمع خبرنگاران این رسانه حضور یافت و به آنها خداقوت گفت.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان خوزستان در این نشست صمیمی، از نزدیک در جریان فعالیت‌های خبرگزاری تسنیم استان خوزستان قرار گرفت و پای دغدغه‌های آنها نشست.

مسلم رحیمی در واکنش به پیشنهاد مجید منادی مسئول دفتر تسنیم در خوزستان مبنی بر تشکیل کارگروه تخصصی رسانه‌های استان ضمن استقبال از این مسأله اظهار داشت: آمادگی تشکیل کارگروه تخصصی رسانه‌ها و نشریه‌های خوزستان باهدف هم‌افزایی و ایجاد میزگرد رسانه‌ها در این واحد مرکزی واحد شد.

کرمان| رسانه‌ها نقش کلیدی در انتقال صحیح اخبار برعهده دارنددوره عالی مدیریت رسانه در گیلان برگزار شداردبیل| جلب اعتماد عمومی مهمترین رسالت رسانه است

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان خوزستان ادامه داد: این کارگروه می‌تواند باهدف مطالبه‌گری مشکلات استان و پرونده‌های ویژه اجتماعی مختلف به میزبانی صدا وسیما تشکیل شود.

منبع : تسنیم
website tracking