۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۹

کهگیلویه و بویراحمد| رسانه‌ها به رقابت‌های ناصحیح دامن نزنند

کهگیلویه و بویراحمد| رسانه‌ها به رقابت‌های ناصحیح دامن نزنند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه با اشاره به نقش منفی قوم‌گرایی و رقابت‌های ناصحیح در پیشرفت استان، از رسانه‌ها خواست به این مسائل دامن نزنند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دهدشت، سرهنگ سید‌حمزه محقق‌زاده عصر امروز نشست با خبرنگاران با بیان اینکه خبرنگاری از مشاغل بسیار سخت است، اظهار داشت: خبرنگاری در کار و حرفه خود موفق است که وجدان‌کاری و شرافت انسانی را در نشر اخبار رعایت کرده و رویدادها را بدون کوچک‌ترین تحریفی اطلاع‌رسانی کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه با اشاره به نقش رسانه‌ها در توسعه کشور، افزود: رسانه‌ها دسترسی مردم را به اخبار و اطلاعات تسهیل کرده و مردم به راحتی در جریان کوچک‌ترین رویدادها قرار می‌گیرند.

آیا "اینترنت رایگان" به همه خبرنگاران تعلق می‌گیرد + ابهاماتخوزستان| نگاه تیزبین خبرنگاران مانع از ریشه دواندن فساد در جامعه می‌شودشهردار شهرکرد: خبرنگاران به دور از شتاب‌زدگی عمل کنند

محقق‌زاده با اشاره به دامن‌زدن برخی رسانه‌ها به رقابت‌های ناصحیح و قوم‌گرایی در استان، گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان‌های محروم از لحاظ امکانات و یک استان غنی از لحاظ منابع بوده و ظرفیت بسیار بالایی برای پیشرفت دارد اما گاهی اوقات رقابت‌های ناصحیح و قوم‌گرایی در توسعه استان نقش منفی دارد.

 وی بیان کرد: گاهی اوقات برخی رسانه‌ها نادانسته به این مشکلات دامن می‌زنند، این در حالی است که خبرنگاران وظیفه دارند اوضاع و شرایط حاکم را متعادل و آرام کنند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking