۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۵

کرمان| رسانه‌ها در شرایط جنگ نرم رسالت مهمی برعهده دارند

کرمان| رسانه‌ها در شرایط جنگ نرم رسالت مهمی برعهده دارند
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان با اشاره به اینکه در شرایط جنگ نرم دشمن رسانه‌ها در راستای برنامه‌سازی و ایجاد اعتماد نقش مهمی برعهده دارند گفت: خبرگزاری تسنیم تاکنون در راستای رسالت خود در حوزه رسانه‌ای کشور موفق عمل کرده است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، سیدحسین صابری مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان به مناسبت روز خبرنگار از دفتر تسنیم استان کرمان بازدید و با خبرنگاران تسنیم دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

بازدید آیت‌الله خاتمی از دفتر خبرگزاری تسنیم کرمان به روایت تصویربازدید رئیس کمیسیون آموزش مجلس ‌از دفتر تسنیم کرمان به روایت تصویرکرمان| توجه به ارزش‌های نظام از ویژگی‌های بارز خبرگزاری تسنیم است

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار و شهدای دوران دفاع مقدس و تبریک روز خبرنگاران اظهار داشت: در شرایط امروز خبرنگاران در راستای فرهنگ‌سازی در جامعه کار سنگین و پرحجمی را برعهده دارند.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها در فضای کنونی در هر دسته و گروه و دو جبهه بسیار اثرگذار هستند گفت: در شرایط فعلی جامعه، رسانه‌ها و خبرنگاران در راستای برنامه‌سازی، ایجاد اعتماد و فراهم کردن زمینه کار و تلاش نقش مهمی برعهده دارند.

صابری با اشاره به رسالت و نقش مهم و تاثیرگذار رسانه‌ها در کشورمان در شرایط جنگ نرم دشمن بیان کرد: تاکنون خبرگزاری تسنیم در این حوزه موفق عمل کرده است.

ثارالله انکوتی مدیر دفتر تسنیم استان کرمان نیز در این دیدار با اشاره به اقدامات موثر و مفید آستان قدس رضوی در استان کرمان گفت: آستان قدس از جمله مجموعه‌های موثر و فعال در حوزه فرهنگی و مذهبی استان است.

کلیدواژه ها :نمایندگی کرمان
منبع : تسنیم
website tracking