۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۲

کلنگ زنی ۱۸ پروژه عمرانی با اعتبار حدود به ۱۱ میلیارد تومان

کلنگ زنی ۱۸ پروژه عمرانی با اعتبار حدود به ۱۱ میلیارد تومان
فرماندار سنقروکلیایی گفت: تعداد ۱۸ پروژه عمرانی با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان درهفته دولت در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ زنی خواهد شد.

کلنگ زنی ۱۸ پروژه عمرانی با اعتبار حدود به ۱۱ میلیارد تومان به گزارش خبرنگار   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،   محمد ناصر معصومی زاده فرماندار سنقروکلیایی  گفت: تعداد ۱۱ طرح آن با اعتبار ۹ میلیارد تومان افتتاح و عملیات اجرای ۷ طرح نیز با یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان آغاز خواهد شد ضمن اینکه اعتبارات هزینه شده درحوزه گازرسانی فعلا اعلام نشده است.

او افزود: این طرح‌ها شامل طرح‌های عمرانی بخشداریها، طرح‌های جهاد کشاورزی، عمران شهری، مسکن روستایی مدد جویان کمیته امداد امام (ره)، منابع طبیعی، ورزشی، میراث فرهنگی و گردشگری، راه و شهرسازی، طرح هادی بنیاد مسکن، گازرسانی، آب و فاضبلاب شهری و روستایی و کارگاه تولیدی می‌باشد.

فرماندار سنقرو کلیایی، اطلاع رسانی اقدامات و خدمات دولت تدبیر و امید را در عرصه‌های مختلف بخصوص در فضای مجازی مورد تاکید قراردادو ایجاد فضایی در سطح ادارات، متناسب با گرامیداشت هفته دولت و زنده نگه داشتن یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر را ضروری دانست.

معصومی زاده افتتاح و کلنگ زنی طرح‌های عمرانی، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای دولت و تجلیل از کارمندان نمونه وبزرگداشت روز کارمند، برنامه‌های فرهنگی و ورزشی از برنامه‌هایی است که در هفته دولت در سنقرو کلیایی اجرا خواهد شد.

او برنامه‌های پیش بینی شده برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس شامل عطر افشانی و گلباران مزار شهدا، سرکشی و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و شهدای مدافع حرم و تکریم از جانبازان و آزادگان، نواختن زنگ مقاومت در مدارس، حضور ایثار گران در مدارس و بیان خاطرات دوران دفاع مقدس، برگزاری صبحگاه مشترک بسیج و انتظامی و سایر برنامه‌های فرهنگی، ورزشی توسط دستگاه‌های اعلام کرد.

انتهای  پیام/ز


افتتاح  ۱۸ پروژه عمرانی  در سنقرو کلیایی 
منبع : باشگاه خبرنگاران
website tracking