۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۰

قمی:‌اهتمام جدی برای گسترش ظرفیت‌های فرهنگی وجود دارد

قمی:‌اهتمام جدی برای گسترش ظرفیت‌های فرهنگی وجود دارد
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: اهتمام جدی برای گسترش ظرفیت های فرهنگی وجود دارد .

به گزارش ایسنا، ‌حجت‌الاسلام محمد قمی ظهر سه شنبه 22 مرداد ماه در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل پیشین و جدید تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، افزود: تحقق برنامه‌ها و توسعه بیش از پیش اهداف دینی و فرهنگی، همت و تلاش همه جانبه را طلب می کند .ما خادم خادمین فرهنگ اهل بیت(ع) هستیم و باید با اهتمام و جدیت برای تحقق اهداف گام برداریم و جامعه و مردم مارا قضاوت خواهند کرد .

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه محوریت و مردم سالار بودن را باور کرده ایم، خاطرنشان کرد: سلوک مردم سالارانه بودن سازمان تبلیغات به فضل خدا جلوه های بیشتری خواهد داشت .

قمی با تاکید بر حمایت سازمان مرکزی از مدیرکل جدید سازمان تبلیغات کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: این استان از اهمیت بالایی در نزد ما برخوردار است و امیدواریم که قدرتمند حرکت کنید .

وی با بیان اینکه محدودیت‌های مالی و مشکلات در عرصه کار وجود دارد، ادامه داد: اهتمام و تلاش‌ها می‌تواند برکات و خروجی های مناسبی داشته باشد .

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور از زحمات مدیرکل سابق سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در گسترش ظرفیت‌های فرهنگی تقدیر کرد.

در پایان این مراسم از زحمات حجت الاسلام حمید برازش مدیرکل سابق تقدیر و سید رضا افتخاری که پیش از این معاونت فرهنگی قرارگاه پیشرفت و آبادانی کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده داشت، به عنوان مدیرکل جدید سازمان تبلیغات کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :کهگیلویه و بویراحمد
منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking