۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹

بیش از 11 میلیون مترمربع زمین مسکونی و زراعی به صورت رایگان به مردم گلستان اهدا می‌شود

بیش از 11 میلیون مترمربع زمین مسکونی و زراعی به صورت رایگان به مردم گلستان اهدا می‌شود
همزمان با حضور رئیس بنیادمستضعفان در گلستان بیش از 11 میلیون مترمربع زمین مسکونی و زراعی به صورت رایگان به مردم این استان اهدا می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد مستضعفان، فردا (24 مرداد) پرویز فتاح، رئیس بنیادمستضعفان انقلاب اسلامی به گلستان سفر می‌کند. در این سفر بیش از 11 میلیون مترمربع از اسناد واگذاری املاک مسکونی و زارعی به صورت کاملا رایگان به مردم منطقه مراوه‌تپه اهدا می‌شود.

براساس منویات مقام معظم رهبری مبنی بر واگذاری اسناد املاک علوی به افراد واجد شرایط در این سفر 830 فقره ملک مسکونی و یکهزار و 170 فقره ملک زراعی با مساحت 11 میلیون و 630 هزار و 869 مترمربع با مبلغ کارشناسی بیش از 743 میلیارد ریال و به صورت رایگان به واجدان شرایط اهدا خواهدشد.

آغاز مرحله اول واگذاری اسناد علوی به محرومان استان البرزهمراهی بنیاد مستضعفان با دولت در پروژه های مهم کشور‌‌رئیس بنیاد مستضعفان کشور‌: 150میلیارد ریال تسهیلات برای عمران و آبادانی روستاها در‌نظر گرفته شد

 طرح محرومیت‎زدایی واگذاری اسناد املاک علوی از سال 93 آغاز شده و تاکنون بیش از 83 هزار سند به خانوار‌های محروم در سراسر کشور واگذار شده است. همچنین از ابتدای اجرای طرح تا کنون در استان گلستان بیش از 235 میلیون مترمربع زمین زراعی و مسکونی به مردم استان گلستان به ویژه هموطنان مرزنشین ترکمن با هدف محرومیت‌زدایی اهدا شده است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking