۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹

اردوی جهادی دانشجویان پزشکی در مناطق سیل‎‌زده گلستان

اردوی جهادی دانشجویان پزشکی در مناطق سیل‎‌زده گلستان
اردوی جهادی دانشجویان رشته پزشکی به مدت سه روز در مناطق سیل‌زده گلستان برگزار شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گمیشان، اردوی جهادی مشترک کمیته سلامت دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به  مدت سه روز در مناطق محروم و سیل‌زده گمیشان برگزار شد.

در این اردوی جهادی خدمات پزشکی و دندانپزشکی به مردم مناطق سیل‌زده ارائه شده است. 50 پزشک، پرستار، دستیار پزشک و عوامل اجرایی در این دوره از اردوی جهادی به مردم خدمت‌رسانی کردند.

در خدمات تیم‌های پزشکی در سطح شهرستان گمیشان بیش از یکهزار و 500 نفر معاینه شدند و داروهای موردنیاز به صورت رایگان در اختیار بیماران قرار گرفت.

اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اهواز در «رغیوه» هفتکل برگزار شددانشجویان پزشکی استان سمنان در قالب اردوی جهادی به مناطق محروم اعزام شدنداردوی جهادی دانشجویان اردبیل از نیمه مرداد آغاز می‌شود

همچنین در کنار تیم پزشکان عمومی و دندان‌پزشک یک نفر متخصص زنان نیز حضور داشت که خدمات ویژه بانوان را در اختیار زنان این مناطق قرار داد.

تیم دامپزشکی کاروان سلامت در یک کار خودجوش و خداپسندانه با مراجعه خانه به خانه و با هماهنگی اداره دامپزشکی بیش از 150 راس دام را معاینه کرد و توصیه‌های لازم را به دامداران ارائه داد.

کلیدواژه ها :اردو جهادی
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

website tracking