۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۷

امام جمعه بوشهر خواستار تسریع تکمیل زیرساخت‌های حوزه‌های علمیه استان شد

امام جمعه بوشهر خواستار تسریع تکمیل زیرساخت‌های حوزه‌های علمیه استان شد
امام جمعه بوشهر با قدردانی از تعامل و همدلی مسئولان با مجموعه‌های حوزه علمیه گفت: تسریع در تکمیل زیرساخت‌های حوزه‌های علمیه استان بوشهر نیاز به ارائه راهکارهای لازم و همکاری دستگاه‌های ذیربط دارد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در نشست با استاندار، مسئولان دستگاه‌های اجرایی و حوزه علمیه استان بوشهر با بیان اینکه حوزه‌های علمیه در شهرستان‌های استان بوشهر توسعه یافته است اظهار داشت: همدلی و هم‌افزایی مسئولان با مجموعه حوزه‌های علمیه سبب تامین زیرساخت‌های لازم و تسریع در تحقق مطالبات این بخش دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با قدردانی از تلاش استاندار و معاونان استاندار در تحقق مطالبات حوزه‌های علمیه بیان کرد: هماهنگی و همدلی مسئولان سبب حل مشکلات و فراهم شدن زمینه توسعه و پیشرفت جامعه و تسریع در تامین فضاهای حوزه علمیه شده است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه زیرساخت‌های خوبی در حوزه‌های علمیه استان بوشهر ایجاد شده است تاکید کرد: برخی از طرح‌ها در حوزه‌های علمیه نیمه تمام است که تسریع در تکمیل این طرح‌ها نیاز به هم‌افزایی و همکاری مسئولان ذیربط دارد.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه تکمیل نشدن طرح‌های عمرانی سبب افزایش استهلاک سازه‌های آنها می‌شود افزود: در ساخت حوزه‌های علمیه استان بوشهر با همکاری مسئولان استان تلاش‌های خوبی صورت گرفته که ضمن قدردانی از خدمات ارائه شده، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در حوزه‌های علمیه باید در دستور کار قرار بگیرد.

وی، با تاکید بر تکمیل فضاهای خوابگاهی حوزه علمیه امام خمینی(ره) بوشهر گفت: اکنون طلبه‌های مسغول به تحصیل در این حوزه علمیه نیاز به خوابگاه دارند که تکمیل پروژه‌های نیمه تمام این مشکل را برطرف می‌کند.

زیرساخت‌های دانشگاه مذاهب اسلامی بوشهر تقویت می‌شود بوشهر| 139 هزار متر مربع به فضای حوزه‌ علمیه و فرهنگی استان بوشهر افزوده شد حوزه علمیه استان بوشهر به قطب تربیت حوزه علمیه کشور تبدیل می‌شود

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به فراهم شدن زیرساخت‌های ایجاد دانشگاه مذاهب اسلامی بوشهر خاطر نشان کرد: برای راه‌اندازی دانشگاه مذاهب اسلامی استان بوشهر هماهنگی‌ها و زیرساخت‌های لازم فراهم شده است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking