۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۷

20.8 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در گلستان پرداخت شد

20.8 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در گلستان پرداخت شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از پرداخت 20 میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی در استان خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، سعید مازندرانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: 27 میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی به استان ابلاغ شد که پرداخت تسهیلات تا آخر مردادماه امسال ادامه دارد.

وی افزود: تا کنون دو هزار و 981 طرح به بانک‌ها معرفی شده است که دو هزار و 107 طرح تسهیلات را دریافت کرده‌اند یا در حال تهیه تضامین هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بیان داشت: تا کنون بیش از 20 میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.

سقف تسهیلات طرح پشتیبان مشاغل خانگی خراسان رضوی افزایش یافتحمایت بانک ملی از بازار مشاغل خانگی و خود اشتغالیبیش از 5 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در کردستان پرداخت شد

وی درباره سهمیه سال 98 استان در طرح مشاغل خانگی گفت: مبلغی که تا به حال درباره آن صحبت شده 5 میلیارد و 800 میلیون تومان است که نسبت به سال قبل کاهش زیادی دارد.

مازندرانی بیان داشت: اختصاص 10 درصد تسهیلات طرح اشتغال روستایی و عشایری به مشاغل خانگی و همچنین اختصاص بخشی از اعتبارات صندوق توسعه ملی به این بخش دلیل اصلی کاهش سهم استان‌ها در طرح مشاغل خانگی است.

وی با اشاره به اختصاص 5 میلیاردتومان اعتبار برای اجرای طرح کارورزی در استان اظهارداشت: تا پایان امسال 792 نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی مقطع کارشناسی تا دکترا در قالب طرح کارورزی مشغول به کار خواهند شد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking