۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۷

مرکز آموزش هتلداری در گلستان راه‌اندازی می‌شود‌

مرکز آموزش هتلداری در گلستان راه‌اندازی می‌شود‌
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گلستان گردشگری را یکی از پیشران‌های توسعه استان برشمرد و گفت: مرکز آموزش هتلداری در گلستان راه‌اندازی می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، سیدعلیرضا حسینی‌طلب ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای باید براساس نیازهای استان برنامه‌ریزی و اجرا شود.

وی گفت: یکی از محورهای توسعه استان بحث گردشگری است. برای توسعه این بخش مرکز آموزش هتلداری در استان راه‌اندازی می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بیان داشت: از اعتبارات سال گذشته یک میلیارد تومان موافقت‌نامه با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برای این ایجاد این مرکز مبادله شد.

رشته‌های گردشگری و هتلداری در دانشکده فنی دختران شیراز راه‌اندازی می‌شودراه‌اندازی مجموعه آموزشی-گردشگری و هتلداری غرب کشور در همدان یک اقدام آتش به اختیار است‌مشهد|فعالیت «خانه‌های مسافر» منجر به رکود صنعت هتلداری می‌شود

وی ادامه داد: در حال ایجاد فضای کارگاهی برای این رشته هستیم. قرار است 12 سوئیت برای آموزش‌های هتلینگ و یک سوئیت هم در بخش بومگردی راه‌اندازی شود.

حسینی‌طلب با اشاره به تصویب بودجه هفت میلیاردتومانی برای اجرای پروژه‌های عمرانی در فنی و حرفه‌ای استان گفت: مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران شرق استان در گنبدکاووس پس از یک وقفه دو ساله دوباره فعال شده و پیمانکار نیز مشغول به کار است.

وی اظهارداشت: مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران غرب استان نیز در شهرستان کردکوی بازسازی و راه‌اندازی شده است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking