۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱

فاز دوم تقویت روشنایی معابر شهر بیرجند اجرا شد

فاز دوم تقویت روشنایی معابر شهر بیرجند اجرا شد
مدیر توزیع برق شهرستان بیرجند از ادامه اجرای پروژه تقویت روشنایی معابر این شهر خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، محمدرضا عبدی ظهر امروز در بازدید از عملیات اجرایی تقویت فاز دوم روشنایی معابر شهر بیرجند اظهار داشت: تقویت روشنایی معابر یکی از اولویت‌های شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی است.

 وی بیان کرد: در این راستا پروژه تقویت روشنایی معابر اصلی شهر بیرجند از ابتدای سال جاری در دستور کار مدیریت توزیع برق شهرستان بیرجند قرار گرفته است. 

مدیر توزیع برق شهرستان بیرجند افزود: فاز نخست این پروژه در بلوار پیامبر اعظم (ص) از میدان  سفیر امید تا میدان دانشگاه با اعتباری بالغ بر یک هزار و 195 میلیون ریال اجرا شده است.

روشنایی معابر در استان مرکزی عیب‌یابی و اصلاح می‌شودشرکت برق مشکل روشنایی معابر بندرعباس را برطرف کند45 میلیارد ریال برای ساماندهی روشنایی معابر شهر بوشهر نیاز است

عبدی با بیان اینکه فاز دوم این  پروژه، حد فاصل میدان دانشگاه تا میدان سپیده به طول یک هزار و 370 متر اجرا شده است گفت: بالغ بر2 میلیارد و 740 میلیون ریال در اجرای این پروژه هزینه شده است.

وی خاطرنشان کرد: طراحی و محاسبات روشنایی به گونه‌ای انجام شده که علاوه بر تقویت روشنایی سواره رو، به منظور ایجاد روحیه نشاط و شادابی در شهروندان روشنایی مسیر پیاده روی جاده سلامت نیز تقویت شود.

مدیر توزیع برق شهرستان بیرجند افزود: فاز بعدی پروژه تقویت روشنایی بلوار پیامبر اعظم (ص) از میدان سپیده تا میدان سپاه به زودی اجرا خواهد شد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking