۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۲

باند حرفه‌ای قاچاق در سیستان و بلوچستان منهدم شد

باند حرفه‌ای قاچاق در سیستان و بلوچستان منهدم شد
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام یک باند حرفه‌ای قاچاق و کشف یک تن و 95 کیلوگرم تریاک، هلاکت یک سوداگر مرگ و دستگیری 2 قاچاقچی در شهرستان زاهدان خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری اظهار داشت: با کسب خبری مبنی بر جا به جایی محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان به حوزه استحفاظی شهرستان زاهدان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان زاهدان با همکاری تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم پوششی با اقدامات گسترده تخصصی و رصد منطقه، موفق شدند روز گذشته مسیر تردد قاچاقچیان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آنها را زمین‌گیر کنند.

خوزستان| هندیجان در مبارزه با مواد مخدر یک شهید و 2 جانباز تقدیم کشور کرده است+تصاویر33 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در همدان متلاشی شدارائه مواد مخدر در بسته‌بندی جدید برای ترغیب دانش‌آموزان/ اعتیاد گُل 7 برابر حشیش!

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عملیات ضمن هلاکت یک قاچاقچی و دستگیری 2 سوداگر مرگ در پاک سازی منطقه یک تن و 95 کیلوگرم تریاک به همراه یک قبضه سلاح کلاش، 3 تیغه خشاب و تعدادی فشنگ کشف و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند قاچاق خاطرنشان کرد: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی باندهای قاچاق، سوداگران مرگ در امان نخواهند بود؛ چرا که چشمان تیزبین پلیس، هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.

کلیدواژه ها :تریاک
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking