۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۶

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در یاسوج: حوزه فرهنگی در زمینه اعتبارات مظلوم‌ است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در یاسوج: حوزه فرهنگی در زمینه اعتبارات مظلوم‌ است
رئیس سازمان تبلغات اسلامی کشور گفت: هرچند محدودیت‌های مالی در حوزه فرهنگی وجود دارد اما نباید برای اعتلای حوزه فرهنگی نباید از هیچ تلاشی دریغ نشود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: انقلاب اسلامی در مقطع حساسی قرار دارد و در این شرایط حساس باید مجاهدت‌ فرهنگی و کارهای کیفی و موثر در این عرصه انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه لازم بوده که فعالیت‌های فرهنگی مردمی شود زیرا در این صورت اثرگذار تر است، عنوان کرد: باید اهتمام و جدیت بیشتری نسبت به مسائل مختلف از جمله مسائل فرهنگی در کشور و استان داشت و باید گام‌های اساسی برداشته شود.

قمی ابراز کرد: سازمان تبلیغات اسلامی کشور از اداره کل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد و مدیرکل جدید آن حمایت همه جانبه خواهد داشت و هرچند محدودیت‌های مالی در حوزه فرهنگی وجود دارد اما نباید برای اعتلای حوزه فرهنگی نباید از هیچ تلاشی دریغ نشود.

دستگاه‌ها باید گزارش عملکرد درباره حجاب را به شورایعالی انقلاب فرهنگی ارائه کنندمسلم بن عقیل و رویارویی با نفاق مردم/ بررسی منظومه فکری و فرهنگی منافقانی که امام خود را تنها می‌گذارندبزرگ‌ترین پروژه فرهنگی لرستان همچنان در انتظار اعتبار؛ تکمیل مرکز فرهنگی نیازمند بودجه 20 میلیاردی

رئیس سازمان تبلغات کشور افزود: ظرفیت‌های فرهنگی و دینی در کشور و بویژه در استان بالا است و باید ادارات و دستگاه‌های مختلف اجرایی و نهادهای فرهنگی حمایت خود را افزایش دهند تا نتایج مهمی کسب شود.

قمی خاطرنشان کرد: انتظار داریم مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد تعامل بیشتری با نهادهای فرهنگی داشته باشند و از سوی دیگر کارکنان تبلیغات استان، فعالان فرهنگی وطلاب و روحانیون با مدیر جدید همکاری و مشارکت کنند.

به گزارش تسنیم، در پایان این آئین از خدمات حجت الاسلام حمید برازش تقدیر و حجت‌الاسلام سید رضا افتخاری به عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking