۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۹

احداث 150 واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده خوزستان توسط سپاه هرمزگان

احداث 150 واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده خوزستان توسط سپاه هرمزگان
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان از احداث 150 واحد مسکونی و تعمیر 300 منزل آسیب‌دیده برای سیل‌زدگان استان خوزستان خبر داد.
- اخبار استانها -

سرهنگ پاسدار اباذر سالاری در گفت‌وگو  با خبرنگار تسنیم در بندرعباس اظهار داشت: از ابتدای سال 98 که سیل بر مردم خوزستان عارض شد و گروه‌های جهادی را اعزام کردیم و تاکنون 15 گروه جهادی به این مناطق اعزام شده‌اند.

وی افزود: گروه‌های جهادی اعزامی با ظرفیت دو هزار نفر نیرو بودند که در قالب‌های عمرانی و پزشکی اعزام شدند و خدمت‌رسانی را انجام داده‌اند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان تصریح کرد: گروه‌های جهادی استان هرمزگان برای خدمت‌رسانی در شهرستان کارون تعیین شده بودند که در نخستین اقدام بحث جمع‌آوری اقلام مورد نیاز مردم  این شهرستان توسط اکیپ‌های بسیج سازندگی در سراسر استان هرمزگان صورت پذیرفت و محموله کمک‌های مردمی ارسال شد.

سالاری  تاکید کرد: در بحث ساخت و تعمیر خانه های آسیب‌دیده در سیل علاوه بر شهرستان کارون، شهرستان شادگان هم به محدوده خدماتی استان هرمزگان افزوده شد.

احداث خانه‌های 100 متری برای سیل‌زدگان در یک هفتهآمادگی سازمان بهزیستی برای احداث خانه‌های مددجویان سیل‌زده در مازندرانسردار معروفی: جبران خسارت‌های سیل مهم‌ترین اولویت استان گلستان است

وی عنوان کرد: احداث 150 واحد مسکونی و تعمیر 300 واحد در شهرستان‌های شادگان و کارون به مجموعه بسیج سازندگی استان هرمزگان واگذار شد که از 150 واحد 30 واحد آن آغاز عملیاتی شده است.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان بیان کرد: در زمینه منازل تعمیری 50 واحد مسکونی تعمیراتش به پایان رسیده و تحویل مردم شده و در تلاش هستیم تا هفته بسیج تمامی پروژه‌ها را به اتمام برسانیم.

سالاری خاطرنشان کرد: هر 15 روز یک‌بار 50 نفر از نیروهای جهادی استان هرمزگان به مناطق سیل‌زده شهرستان‌های کارون و شادگان اعزام می‌شوند و کار احداث و تعمیر منازل آسیب‌دیده را انجام می‌دهند.

منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking