۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۶

فرماندار گرگان خبر داد: اعلام کاندیداتوری 50 نفر برای انتخابات مجلس/آمادگی برای برگزاری انتخابات الکترونیکی

فرماندار گرگان خبر داد: اعلام کاندیداتوری 50 نفر برای انتخابات مجلس/آمادگی برای برگزاری انتخابات الکترونیکی
فرماندار گرگان مهم‎ترین اولویت امسال را برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد و گفت: تاکنون 50 نفر به صورت رسمی و غیر رسمی برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا اعلام آمادگی کرده‌اند.
- اخبار استانها -

محمد حمیدی با حضور در دفتر خبرگزاری تسنیم در گرگان با بیان اینکه این شهرستان یک چهارم جمعیت استان گلستان را در خود جای داده است، اظهار داشت: بسیاری از اتفاقات استان در این شهرستان رخ می‌خواهد و گرگان به ویژه از نظر سیاسی و اجتماعی پیچیدگی‌های خاص به خود را دارد که حتی با بسیاری از کلانشهرها نیز برابری می‌کند.

وی با بیان اینکه میزان زیادی از جرایم استان در شهرستان گرگان به وقوع می‌پیوندد، گفت: گرگان به دلیل وسعت و جمعیت زیاد یکی از بسترها برای بروز و وقوع جرایم است.

حمیدی حاشیه‌نشینی و گسترش سکونتگاه‌های غیرمجاز را از دیگر آسیب‌های مهم و بزرگ در شهرستان گرگان برشمرد و افزود: وزارت کشور برای انجام مطالعه در دو منطقه انجیرآب و اوزینه 600 میلیون تومان اعتبار به استان اختصاص داده است. شرکت‌های تسهیل‌گری در بخش‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، زیرساختی، اقتصادی و غیره این مناطق را موردمطالعه قرار می‌دهند.

وی ادامه داد: بخشی از اقداماتی که در مناطق حاشیه‌نشین و سکونتگاه‌های غیررسمی در حال انجام بوده به صورت جزیره‌ای است که تلاش می‌کنیم تا جلوی این رویه را بگیریم و به نتیجه مطلوب برسیم.

کدخدایی : تعرفه های رأی گیری انتخابات مجلس تایید شد/ درباره وزارت گردشگری به متن مصوبه توجه کردیملاریجانی در گفتگو با تسنیم| برای انتخابات مجلس و حوزه انتخابیه تصمیمی نگرفته امدانشگاه یاسوج صندوق رای و اتاق فکر هیچ گروه سیاسی در انتخابات مجلس نیست

50 نفر برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس اعلام آمادگی کردند

فرماندار گرگان مهم‎ترین اولویت امسال را برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد و گفت: پیچیدگی‌ موضوعات انتخاباتی در گرگان زیاد است و اتفاقات این شهرستان بر همه استان اثر دارد.

وی افزود: تا کنون 50 نفر به صورت رسمی و غیر رسمی برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا اعلام آمادگی کرده‌اند.

حمیدی ادامه داد: حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا دارای دو شهرستان با دو قومیت و مذهب مختلف است و در عین حال کثرت نامزدها نیز حساسیت کار را بالا می‌بَرد.

وی با بیان اینکه گرگان آمادگی برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی را دارد، گفت: گروه‌ها و کمیته‌های مختلف سازماندهی شده‌اند و مباحث مربوط به فناوری اطلاعات و البته مباحث امنیتی انتخابات پیش‌رو در حال بررسی است.

کلیدواژه ها :کاندیداتوری
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking