۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۱

گلستان| وضعیت مناطق سیل‌زده رو به بهبود است/ نارسایی‌ها رفع می‌شود

گلستان| وضعیت مناطق سیل‌زده رو به بهبود است/ نارسایی‌ها رفع می‌شود
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که به همراه هیئتی برای بازدید از مناطق سیل‌زده به گلستان سفر کرده است، گفت: سیر اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در سیل رو به بهبود است و باید با استفاده از تجربه‌های قبلی نارسایی‌ها رفع شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، علی آقامحمدی صبح امروز همراه با اعضای منتخب کمیته فرهنگی، تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده کشور برای بازدید از روند نوسازی و بازسازی شهرستان‌های سیل‌زده گلستان وارد این استان شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ستادی که از سوی سران قوا تشکیل شد، ماموریت‌های مختلفی در خصوص سیل داشت که یکی از آنها انجام کارها و اقدامات به‌صورت منظم بود.

وی افزود: خوشبختانه سیر اقدامات صورت گرفته رو به بهبود است و این گروه برای رصد فعالیت‌ها و رفع ضعف‌ها در منطقه حاضر شده است.

دانشگاه آزاد در خط مقدم جهاد علمی و عملی در مناطق سیلزدهتعمیر 35 هزار واحد سیل زده به پایان رسیدبسیج سازندگی استان مرکزی 35 طرح عمرانی در مناطق سیل زده اجرا کرد+تصاویر

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: توجه به بازسازی و بهسازی منازل مسکونی، حل مشکلات امکانات زیربنایی و همچنین توجه به زهکشی اراضی کشاورزی واقع در منطقه مدنظر این گروه کارشناسی است و تلاش می‌کنیم در گفت‌وگو با مسئولان استانی به نتیجه‌های خوبی دست پیدا کنیم.

اعضای منتخب کمیته فرهنگی، تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده کشور در بدو ورود به استان گلستان، از وضعیت روستاهای سیل‌زده در شهرستان آق‌قلا و روند بازسازی و بهسازی این مناطق بازدید کردند.

شرکت در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان از دیگر برنامه‌های سفر این کمیته به گلستان است.

منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking