۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹

سردار معروفی: جبران خسارت‌های سیل مهم‌ترین اولویت استان گلستان است

سردار معروفی: جبران خسارت‌های سیل مهم‌ترین اولویت استان گلستان است
فرمانده سپاه نینوای گلستان با بیان اینکه رسانه‌ها باید اولویت‌های استان را برجسته کنند، گفت: در شرایط کنونی مهم‌ترین اولویت استان جبران خسارت‌های سیل، توسعه اقتصادی و تقریب مذاهب و اقوام و حفظ و تقویت انسجام است.
- اخبار استانها -

سردار حسین معروفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان درباره نقش رسانه‌ها در تحقق گام دوم انقلاب اظهار داشت: ایمان به اهداف این بیانیه، باور حقیقی برای رسیدن به مرحله تمدن‌سازی، دوری از شعارزدگی و تبدیل بیانیه گام دوم انقلاب به یک گفتمان عمومی از موضوعات مهمی است که برای تحقق آن باید موردتوجه همه به ویژه رسانه‌ها قرار داشته باشد.

وی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب منحصر به شعار یا موضوعی مختص امسال نیست، گفت: شبکه‌سازی برای تولید محتوا و استفاده از نظرات همه نخبگان، استادان دانشگاه، دلسوزان نظام و غیره با محوریت جوانان مومنِ انقلابیِ پابه کارِ مسلط مهم‌ترین اقدامی است که باید رسانه‌ها در آن پیشگام باشند.

فرمانده سپاه نینوای استان با بیان اینکه نگاه به غرب و فرهنگ لیبرالی مانع تحقق بیانیه گام دوم انقلاب خواهد شد، خاطرنشان کرد: نگاه ما در تحقق اهداف این بیانیه باید به درون و استفاده از ظرفیت‌های داخلی باشد.

وی گفت: گفتمان مذاکره و سازش و نگاه لیبرالی مقابل گفتمان مقاومت قرار دارد و باید توجه داشته باشیم که بدون رویکرد انقلابی موفق نخواهیم شد.

سردار معروفی: بسیج سازندگی 12.5 میلیارد تومان در سیل اخیر برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان هزینه کردسردار معروفی: عملیات لایروبی و ضدعفونی مناطق سیل‌زده گلستان در حال انجام استسردار معروفی: ‌جاده برای خروج سیلاب تخریب نمی‌شد‌ خسارت‌ها ‌چند‌ برابر ‌‌و شهرها زیرآب می‌رفتند+ فیلم

سردار معروفی در ادامه با بیان اینکه رسانه‌ها باید اولویت‌های استان را برجسته کنند، افزود: در شرایط کنونی مهم‌ترین اولویت استان جبران خسارت‌های سیل، توسعه اقتصادی و تقریب مذاهب و اقوام و حفظ و تقویت انسجام است.

وی تأکید کرد: نباید اجازه دهیم کسی یا جریانی سبب انشقاق در جامعه شود. در زمانی که همه باید به فکر خدمت بیشتر به مردم باشند، سهم‌خواهی‌ عده‌ای خطای استراتژیک و محکوم به شکست خواهد بود.

منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking