۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۸

کشف 142 میلیاردریال کالای قاچاق در گلستان/ سرقت‌ها 102 درصد افزایش یافت

کشف 142 میلیاردریال کالای قاچاق در گلستان/ سرقت‌ها 102 درصد افزایش یافت
فرمانده انتظامی گلستان به رشد 70 درصدی کشف کالاهای قاچاق در استان اشاره کرد و گفت: در پنج ماهه امسال 142 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در استان کشف شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، سردار روح‌الامین قاسمی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کشف 3.5 تن انواع مواد مخدر در پنج ماهه امسال اظهارداشت: در مدت مشابه سال گذشته 10 تن موادمخدر در استان کشف شده بود که امسال میزان کشفیات 66 درصد کاهش یافته است.

وی افزود: در این مدت دستگیری قاچاقچیان موادمخدر در استان 11 درصد و همچنین دستگیری خرده‌فروشان و معتادان متجاهر نیز 6 درصد افزایش پیدا کرد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به رشد 102 درصدی سرقت‌ها در استان گفت: در این مدت کشفیات پلیس 28 درصد نسبت به سال قبل بیشتر شده است.

648 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در غرب استان تهران کشف شدکشف 217میلیارد تومان کالای قاچاق در لرستان؛ 80 باند سرقت متلاشی شداراذل و اوباش زیر ذره‌بین نیروی انتظامی شهرضا/کشف 120 میلیارد ریال کالای قاچاق

وی به رشد 70 درصدی کشف کالاهای قاچاق در استان نیز اشاره کرد و بیان داشت: در پنج ماهه امسال 142 میلیارد تومان انواع کالای قاچاق در استان کشف شد.

سردار قاسمی درباره وقوع کشف جرایم اقتصادی در استان گفت: این موضوع در اولویت برنامه‌های ناجا قرار دارد و معاونت امنیت اقتصادی نیز در ناجا ایجاد شده است. قرار شده در استان‌ها نیز رئیس پلیس امنیت اقتصادی راه‌اندازی شود. در پنج ماهه امسال 18 میلیارد تومان پرونده برای جرایم اقتصادی در استان تشکیل شده است که این میزان در سال گذشته 25 میلیارد تومان بود.

منبع : تسنیم
website tracking